Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasról és combról szeretnék...

Hasról és combról szeretnék fogyni, Mondanátok vmi módot ami segíthet?

Figyelt kérdés
16/L 170cm és 52kg vagyok. A testzsírszázalékom 27%. Főként belsőcombról és hasról/derékról szeretnék leadni. Van vmilyen edzésterv ami segít ebben? Mit ehetek? Menyit ihatok? Nyárra szeretnék formában lenni.

2016. ápr. 14. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A válasz ezesetben is az, mint a napi 5-10 hülyének, aki itt felteszi ugyanezt a kérdést: nincs helyi zsírégetés. Nem lehet csak hasról, combról, seggről,tokából, agyból stb. fogyni. Az adataid alapján nem lehetsz kövér,csak olyan kis puha. Nyárra nem leszel formában, de én igen, mert egész évben edzek. Ha jól akarod csinálni, akkor olvasd el a Sárga kapszula c. Online könyvet (ingyen letölthető)! Nem egy leányregény, de legalább hasznos infók vannak benne,amiket ha alkalmazol, akkor jövőre hozhatsz egy jó formát.
2016. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Inkább menj el pszichológushoz. Nekem kell 50 kilósnak lennem a 156 centimmel.

Max járj el hetente 2x futni és kész. Nem kell ide semmilyen fogyókúra vagy edzésterv.

2016. ápr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!