Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mellről nyomásnál baj ha...

Mellről nyomásnál baj ha nagyon szűken, vállszélességnél szűkebben fogom? Így nagyobb súlyt tudok kinyomni, mint ha szélesen fognám

Figyelt kérdés

2018. jún. 18. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Testalkattól függ. Én 173 vagyok kb. szűkebben fogom mint mások. Egy 185 cm vel azert viszonylag szélesen kell fogni, kb ott, ahol ki van kopva a rúd. A két fogás egyébként kicsit más helyre megy a mellizmon belül is. Próbáld megy úgy, higy ahonnan a belső barázdák elindulnak onnantól a hüvelykujjad távolságánál fogd kifele, akkor kb. nem csinálsz rosszat.
2018. jún. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi köze van ennek a magassághoz?
2018. jún. 18. 02:30
 3/6 anonim válasza:

Szerintem semmi köze a magassághoz, nem cink ha kicsit szűkebben fogod de talán így inkább egy tricepsz hangsúlyosabb nyomássá válik ,ezzel kb el is veszíti a váll gyakorlat jellegét...


Váll szélességnél kb 5 cm-rel szélesebben szoktam akkor érzem nagyon jól vállban és a trinyóm is kevésbé veszi ki a részét.

2018. jún. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy alacsonyabb, rövidebb karokkal, nyilván szűkebben fogja fogni.
2018. jún. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magasság egyenesen arányos a kéz hosszával egyrészt, másrészt nem a válladban kell érezni a fekve nyomást.
2018. júl. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem fekvenyomásról beszélek
2018. júl. 17. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!