Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Koxot szoktak előállítani otthon?

Koxot szoktak előállítani otthon?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy emberünk megrendeli a hatóanyagot szaré'-hugyé' és otthon összekeveri a megfelelő ballasztanyaggal. Ez Magyarországon tényleg működik a profibbak körrében?


Itt is olvastam már GYIKon h egyik tag magának gyártja. Sajnos a kommentet nem találom, de mai napig nem tudom viccelt-e



2018. jún. 24. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztm ez hülyeség.
2018. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akarsz rendelni? írj
2018. jún. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tesztoszteront tudsz csinálni,ha jól tudom.
2018. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom magyarországon max viktor féle zöld danabolt csináltak még régebben debrecenben annak nagyobb híre is lett.

Csinálhatnak jó cuccot de kisebb tételben nem éri meg illetve nagyobb alaptőke is kellene hozzá.

Másik verzió pedig hogy itthon csinálnak egy szériát a piacon lévő ug (vagy esetleg saját márkát) termékekből

és azt szórják piacra.Aminek az lenne a vége hogy szétlenne verve a fejük mert aluldózisolt terméket adtak el :D

Egyébként a mi hazánkba érkező kox nagy része szlovákiából jön.

Tuti nem gyárt magának.

2018. jún. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Magát a hatóanyagot kizárt, hogy magadnak megcsinálod. A nyers hatóanyag porból ampullás cuccot csinálni viszont gyerekjáték.


Kínából kilószámra lehet rendelni a hatóanyagot, szépen megrendeled, kiméred, feloldod, ampullázod, kész. Nem kell ehhez vegyész phd.


[link]

2018. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%

Nem szoktak, mert draga a felszereles, emellett a sterilitas is kerdeses.

Egyebkent kicsi tetelben is rohadtul megeri, nem csak nagyban. Kisebb ug laborok (mondjuk 1 vagy 2 ember) 20-40 milliot termelnek havonta, a nagyok a 100 milliot is megkozelitik. Egyszer volt is errol dokumentumfilm.

2018. jún. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!