Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vézna ember sosem lesz szép...

Vézna ember sosem lesz szép izmos?

Figyelt kérdés
Na tehát beszélgettünk srácokkal lányokkal és szóba jött az ideál mindenki elmondta,persze a lányok legyen sportos izmos minden de utána szóba jöttem én hogy miért nem kezdek el normálisan edzeni?és aztán kicsit nevettek és utána kezdek piszkálódni hogy ilyen vézna gyerek sosem lesz izmos..genetikám más biztos nem fogok jól kinézni izmosan,sőt sehogy sem...tudom hogy ez csak pár lány véleménye de nekem elvette teljesen az önbizalmam ... Itthon edzek saját testsúllyal és súlyokat is öntöttem betonból amik nagyon jók és tudok velük edzeni 1 hónapja kezdtem erőben látom a fejlődést,tudom hogy nem 1 nap amíg meglátszik de mi legyen a cél előttem ? ti mit tekintetek ilyenkor célnak? az hogy igenis megtudom csinálni és megmutatom nekik hogy nekem is sikerülni fog?? Tanácsokat elfogadok.
2018. jún. 24. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy mi legyen a célod, azt rajtad kívül senki más nem fogja tudni megmondani. Hogy megmutasd nekik, az már lehet egy cél, de valójában magadért kéne csinálni és nem másokért. Hidd el, hogy nem fontos, hogy izmos legyél.

Az életben nem leszel semmivel sem több vagy jobb másoknál. Szóval csak akkor csináld ha örömöt okoz maga az edzés.

2018. jún. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elkezdeni edzeni nehéz,mikor már csinálom élvezem.Köszi a választ
2018. jún. 24. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel más véleménye, az se nagyon hogy hogy nézek ki, csak hogy mekkora súlyt bírok megmozgatni.

Véznán is ugyanúgy lehetsz izmos, csak sokat kell enni.

2018. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Ez hülyeség hogy véznából nem lehetsz izmos. Bárki izmos lehet, ha eleget tesz az izmosodás feltételeinek. Ne hagyd hogy mások lehúzzanak! Ők nem nézik ki belőled hogy képes vagy erre, mert ők nem tudják hogy mennyire vagy elszánt. Ezt csak te tudod, és rajtad áll vagy bukik az egész. Először legyenek kisebb céljaid, majd később jöhetnek az egyre nagyobbak. Nézz videókat a témában, olvasgass, tanulj új dolgokat hogy jobb lehess.
2018. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez butaság. Véznának alapból könnyebb izmosodni, mint egy zsírosabbnak, hisz nem kell előbb (vagy utóbb vagy mindkettő) leszálkásítani :D

Ha olyan vézna, hogy nem tud eleget enni, nos, igen, akkor gondok lehetnek.

Ha úgy vézna, hogy nem jön rá zsír, akkor szerencsés, mert izom szinte tuti, hogy jönni fog, ha teljesíti a feltételeket, izom és zsír nem vagy alig.


A leírásod alapján megvan a célod s teszel érte, ez príma. Hogy mit hoz a jövő, mit tudsz elérni, azt majd meglátod, de hogy ne fejlődj sokat, ha nem rontasz el valamit nagyon (edzés, pihenés, étkezés, kitartás terén), azt nehezen tudom elképzelni.


Mi az, hogy nem fogsz jól kinézni izmosan? Mindenki jobban néz ki izmosan, mint ványadtan. A genetika köt minket, nem mindenki lesz ugyanolyan szép, szimmetrikus meg minden, de ezzel nem tudunk mit csinálni. Azzal kell dolgoznunk, amilyen anyagot kaptunk.


Nekem az lenne a cél, hogy erősebb legyek, izmosabb, jobb ellenállóképességű meg ilyenek. A "majd én megmutatom" se egy rossz motiváció, de azért engem saját magam jobban érdekel, mint mások, hozzá nem értők véleménye.

2018. jún. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!