Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzés terveket tudnátok...

Milyen edzés terveket tudnátok ajánlani otthonra?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, 5 éven keresztül cigiztem aktív láncdohányos voltam és 2 éve letettem mikor a sok munka kevés idővel és másfél éves kapcsolattal sok lett és kicsit túlterhelte a szervezetem. Aztán azóta alkalmi munkákat csináltam többnyire + okj targoncára és jelenleg ingyenes jogosítvány szerzési lehetőségen vagyok cserébe önkéntesen dolgozok. A lényeg, hogy mióta nem cigizek és nincs olyan munkám azóta híztam 10 kg-t 80 kg lettem és 172 cm vagyok kb, régebben 65-70 kg körül voltam és akkor az úgy magassághoz még jó is volt, nem látszott meg úgymond és ebből a 80 kg-ból szeretnék leadni vagy esetleg átformálni izomra valahogy csak nem tudom, hogy hogy kezdhetnék hozzá. 1 nap mennyit eddzek vagy hogyan és mit úgy hogy eddig nagyon nem is csináltam ilyet és a véleményetek érdekelne, előre is köszönöm a válaszokat!

2018. jún. 24. 18:40
 1/2 anonim válasza:

Ha eddig nem edzettél rendszeresen, akkor fontos a fokozatosság.

Bemelegítés után, például biciklizés 10km, gyors tempójú gyaloglás, futás min.1,5-2 km, úszás legalább 30perc. Ezek könnyen kivitelezhetőek, és kezdésként jól fognak jönni.A végén mindig nyújts le, relaxálj! A sportolások, mozgások alatt nagyon fontos a helyes légzés, hiszen az agynak, izmoknak, sejteknek a mozgás során több oxigén ellátásra van szükségük. Ha helyesen lélegzel, sokkal tovább fogod bírni az edzést. Ha van időd, menj reggelente is edzeni. Ha csak este az is jó, de figyelni kell az étkezésre is.


Ha szeretnél részletesebb tanácsot és többet akkor írj privátban!

2018. jún. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen!
2018. jún. 24. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!