Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ennek a bicepsz "övnek" van...

Ennek a bicepsz "övnek" van értelme?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi a magyar megfelelője.


[link]


Hatásos?


2018. jún. 27. 17:20
 1/4 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=Hzyj3er6jJQ


Ő azt állítja igen és elég jó kis csatorna ez.Meg a srác is egy állat:D

2018. jún. 27. 17:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Megakadályozza hogy elmozduljon a könyököd hátra felé...bár nem értem, mert amikor bele csalsz pont hogy előre mozdul a könyököd meg eleve csalni is muszáj..
2018. jún. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, akkor hagyom :D Én is szoktam csalni mert nagy súllyal csinálom( magamhoz képest), de egy kevés belefér.Kis súllyal tudom csak teljesen mintaszerűen csinálni,de annak nincs sok értelme mert alig érzem.Akkor marad a nagy súly kis csalással.
2018. jún. 27. 18:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ja...és ezer más dologra el lehet költeni a pénzed, ebből a szempontból ez tényleg értelmetlen..még ha fájna a könyököd vagy a vállad, az elülső deltád a statikus munkától(mert ugye a vállizom részt vesz a könyököd stabilan tartásában, hogy ne mozduljon előre hátra) akkor még lehet azt mondanám próbáld ki hátha segít rajta hogy levesz egy kis terhelést de így...felesleges. Amúgy meg (szerintem) olyan súlyt válassz amivel szabályosan el tudod végezni az ismétléseket csalni csak bukásnál az utolsó 2-3 ismétlésben szabad.
2018. jún. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!