Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kinéztem egy elég összetett...

Varlamov kérdése:

Kinéztem egy elég összetett erőkeretet. Szakavatott véleményeket kérek! + pro - kontra Mennyire jó vétel?

Figyelt kérdés

[link]


Ő lenne az.

Alapoktól kezdek a 0-ról.



2018. jún. 29. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egy teljesen hétköznapi, terhelhető Smithkeret, egy hasonlóan minőségi, állíthatós fekpad hozzá, illetve egy csigás torony bőven elég a súlyzók, rudak és tárcsák mellett. Ezen van megannyi cucc, de valószínű pont annyira gagyi az egész, amennyire az ilyesmik azok szoktak lenni. Gondolok itt anyaghasználatra, tartósságra, használhatóságra.

A legtöbb haladó, profi, és egyéb tapasztalt konditerembe járó jellemzően nem használ gépeket, csak ha nagyon unja a banánt vagy épp nincs kedve ott lenni... Szóval nagyon ritkán. Azzal a hármassal, amit leírtam, tehát pad, Smith-keret és egy csigatorony bőven leedzed magad. Természetesen megfelelő súlyok társaságában.

A többi gyakorlat, amit akár ezen a gépen is tudnál művelni csak időpocsékolás.

2018. jún. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A Smith-gép kb. nem jó semmire, egy valódi erőkeretet ennél sokkal olcsóbban is kaphatnál (vagy hegesztő ismerőssel megcsináltathatod, még kevesebb pénzből).


[link]


Fekpad + rúd és súlyok kellenek hozzá és nagyjából készen is vagy.

2018. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem igazán vágom ezt a fajta sima erőkeretes dolgot. Eddig csak kombinált gépeket néztem, de ezekben tényleg több van. Amit én linkekem meg amit itt linkelt ezek, aközött mi a különbség. Mert ebben benne van a csiga, a pad is. Vagy jó, csak felesleges ennyit kiadni érte?
2018. jún. 29. 15:31
 4/12 anonim ***** válasza:

Véletlen se Smith keretet vegyél...tönkreteszi az izületeidet idővel + a stabilizáló izmok egyáltalán nem dolgoznak ha úgy végzed.Hagyományos guggolás, fekvenyomás kell nem ilyen szar.


[link]


Nekem ilyen van.Olcsó és teljesen megfelel a célra, 320 kg teherbírás(ebben veri a 340 ezres kereted) valószínűleg örökké elég lesz neked is.Ehhez egy jó masszív állítható pad + rúd,súly.A házhozszállítás is ingyenes.Amazonon-Ebay-en még körbenézhetsz mert vannak jó ajánlatok de így ,hogy kezdő vagy ennél több nem kell.340 ezerért baromi nagy hülyeség lenne amit küldtél,ezekkel az összetett dolgokkal csak a gond van...Én ezt ajánlom amit linkeltem!

2018. jún. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amit linkelt csak a gép, nincs hozzá se pad, se rúd, se súlyok.
2018. jún. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rögzített rúd van a képen, ha jobban megnézed.
2018. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, látom! És ha jól értem, akkor vennem kell külön egy keretet, egy padot, rudat súlyokkal és egykezes súlyokat.
2018. jún. 29. 22:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nem lenne jo vetel. Vagyel egy sima erokeretet, olyat, amilyet 2. valaszolo linkelt, hozza rudat es tarcsakat. Kelleni fog meg egy villa nelkuli fekpad, es fekvenyomni is tudsz ebben az erokeretben.
2018. jún. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez az állvány mennyivel "tudhat többet" annál, mint amit a 4. válaszadó linkelt?


[link]

2018. júl. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A gyártó, meg talán pár apróság.
2018. júl. 1. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!