Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha valaki izmos, de egy...

Ha valaki izmos, de egy ideig, akár évekig nem edz, annak valóban löttyedtek lesznek a végtagjai?

Figyelt kérdés
2018. júl. 2. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
59--->77kg 2 év alatt. Aztán abbahagytam, jött az anyagi megzuhanás, kevés pénz, kevés kaja közepes fizikai munka mellett. 75--->59-60kg. Az izmaim nem voltak löttyedtek, de kisebbek és gyengébbek. Viszont most, hogy újra elkezdtél, kb 2x gyorsabban fejlődök. Gondolom jobb alapom lett és nem követek el hibákat, kitapasztaltam mi az optimális nekem.
2018. júl. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 $$$$$ ***** válasza:
Nem. Fater rá az elő példa. 43 eves kb 20 éve nem edz és meg most is latszik rajta hogy izmos. Nyilvan behizott kicsit de nem lőttyedtek az izmai.. Es meg mindig nagyon jo erőben van...
2018. júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!