Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lassaban fejlődik a karom...

Lassaban fejlődik a karom mint a többi test részem. Ötletek?

Figyelt kérdés

Heti egyszer van kar edzés külön bicepsz és tricepsz.

4 féle gyakorlatot végzek

4x8-12 ismétléssel. Még is a vállam a hátam a mellem a vállam láthatóan fejlődik de a karom nulla.


2018. júl. 3. 06:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj ki egy másik edzestervet, vagy Menj le akár 5 ismétlésig is,amikor karozol. De lehet,hogy túledzed,azért nem fejlődik. Bicepszre heti 8-10, tricepszre heti 10-12 sorozat elég szokott lenni általában.
2018. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mármint 4 gyakorlat külön külön? Szép volt, tuledzed brutalisan.. valassz ki egy alap franciarudas bicepszet akkora sullyal amiből 7 kimegy, csinálj 6x6-ot 2x egy héten.
2018. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lehet akkor az lesz a baj hogy túl edzem.

Bicepsz

Egyenes rúd 4*8

Egykezes 4*8

Koncentrált 4*12 kisebb súllyal

Azután kötélen bicepsz vetkőzövel 4*10-12

Ticepsz

Tolockodas 4*12

Csigán letolás kötéllel 4*8

Fej fölött tricepsz nyújtó egykezessel 4*10

Végén tolockodas amennyi megy

Heti egyszer edzek karra, de nem együtt!

2018. júl. 3. 18:55
 4/6 anonim válasza:
Rettenetes sok. Egy koxosnak is rengetek ez, nem hogy egy kezdőnek. Bicepszre elég 8sorozat, mondjuk kétkezes bicepsz 4x6, egykezes bicepszel 4x8. Tricepszre pedig elég 10 sorozat. Tricepsznyújtás 4x8, Letolás csigán 3x8, meg mondjuk Tolódzkodás 3x6 súllyal, vagy ha még 12 alatt megy szabad súllyal akkor súly nélkül.
2018. júl. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BlodDrunk ***** válasza:

Rengeteg a gyakorlat,max 2 gyakorlat bicepszre elég 6sorozat,ticepszre 8-10 heti szinten.

Natúrba pedig jobb többször edzeni egy izmot egy héten.

2018. júl. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Volt most 1 év kihagyásom ,4 év után. 5 hónapja kezdtem megint bele. De nem tudom nem értem. Régebben is így csináltam és akkor egyformán fejlődtem.

De lentebb veszem akkor. Hátha.

2018. júl. 4. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!