Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék nagyobb fizikumot,...

Szeretnék nagyobb fizikumot, erősíteni! Mit ajánlottok?

Figyelt kérdés
16/f, két hónap múlva kezdek majd kickboxot és judot, addig szeretnék még erősödni. Jó állóképességem van, fürge vagyok, szálkás, szinte hamar lerázom magamról a zsírt, eddig saját testsúllyal edzettem. Teljes testemre szeretnék izmot pakolni. Milyen edzéstervet ajánlottok? 62kiló. 12%testzsír

2018. júl. 8. 14:38
 1/3 A kérdező kommentje:
ráérek edzeni bármikor
2018. júl. 8. 14:50
 2/3 palilaci ***** válasza:

Kickbox+judo egyszerre sok lesz kezdőként. Előbb rázódj bele az egyikbe kb 5-6 évig heti legalább 3 edzéssel, aztán ráérsz keverni a kettőt.

A helyedben a judot és kondit tolnám először, mivel cselgáncson nem igazán foglalkoznak felnőttekkel, kickboxon pedig igen! (pont azt csinálom több mint egy éve, megpróbáltam kombinálni a kickboxal, de sok volt egyszerre)


Kondihoz töltsd le a powerbuilder.hu -ról az ebookjukat. Abban minden szinte megvan. Étrend és edzéstervezés, mobilizációs és erőnléti tesztek és sallang mentes alapismeretek.

2018. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
karatéztam, sportoltam sokmindent, napi szintű trainingbe vagyok és most vegyíteni akarom ezeket MMA-ra
2018. júl. 8. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!