Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lányok, akik izmosodni szeretn...

Lányok, akik izmosodni szeretnének: mióta edzetek, kb. mennyi idő alatt értétek el a mostani állapotot, és mennyire erősödtetek meg?

Figyelt kérdés

2018. júl. 12. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én az utóbbi 10 hónapban sokat izmosodtam. A húzódzkodásban szerettem volna fejlődni. Húzódzkodó gépen kezdtem (amin kb. 15kg segítséget állítottam be), majd amikor már ment valamennyi saját testsúllyal is, akkor ráálltam a fighters pull up programra. Abban most a (8,7,6,6,5)-nél járok. Úgy érzem, hogy nagyon megerősödtem ebből a szempontból.


Ha hosszabb intervallumot nézünk, akkor 2012-ben kezdtem el kettlebellezni, akkor fekve sem tudtam kinyomni a 6kg-ot. Most 12kg-os kettlebellt használok.

2018. júl. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én szűk fél éve edzek. Rengeteget izmosodtam, viszont jött fel zsír is bőven. 60 kg*6 guggolok, 40 kg*8 fekvenyomok és 70 kg*8 felhúzok.
2018. júl. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!