Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó személyi edző?

Jó személyi edző?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani jó és kedvező árú edzőtermet és személyi edzőt? Sajnos hogy fizetnem kell az egyetemet nincs annyi pénzem drágább helyekre, illetve próbáltam itthon is edzeni de kevés sikerrel. Előre is köszönöm szépen! 22 L
2018. júl. 12. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Bár olcsót nem tudok ajánlani,de azért egyszerűbb lenne a dolog,ha megírnád,hogy hol laksz. Gondolom hiába mondunk valakit mondjuk Győrben,ha te Debrecenben vagy...
2018. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én megbántam, hogy személyi edzőre pocsékoltam a pénzem. A YouTube-on és a neten TÉNYLEG minden fent van, amire szükséged van, csak bele kell fektetni egy kis energiát.
2018. júl. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az előzővel nem értek egyet. Youtubeon van sok rossz tanácsot adó, rossz technikájú "edző", fitneszguru. Ne tőlük akard megtanulni az alapokat.

Keress egy személyi edzőt, aki pár alkalom alatt megmutat, megtanít neked minden fontosat. Amikor végzed a gyakorlatot, ő tud korrigálni téged. Hátul ugye meg nincs szemed, hiába gondolod, hogy így láttad kb a youtube vidókban, hogy kell guggolni stb, ha a hátad görbe, csak le fogsz sérülni.

Ajánlanám a Thor edzőtermeket, ahol csoportos órák is vannak, mik nagyon hasznosak, motiválóak. Személyi edzők is vannak, mint minden teremben.

Hol laksz? Mennyi lenne a kereted havonta?

2018. júl. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Néhány helyet ajánlok, saját tapasztalatból, ami nekem bevált. Személyi edzésre is van lehetőség:

[link]

[link]

[link]

Kellemes, családias helyek, jó társaság, hozzáértő edző., mérsékelt árak.

2018. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A legalkalmasabb Pest lenne, nem pesti vagyok de ott dolgozom. És munka után járnék. És 15000 Ft lenne rá a kereket, ami valljuk be nem sok de ennyit tudnék sajnos kigazdálkodni jelenleg.


Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)

2018. júl. 13. 10:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdemes saját magadtól edzeni, marha sok utána olvasással, és tanulással, azonban érdemes továbbá legalább annyit/addig edzőhöz járni, még megtanít az alapgyakorlatok helyes kivitelezésére. azt képtelenség magadtól megtanulni.
2018. júl. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!