Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítők az inzulint,...

A testépítők az inzulint, mire, hogyan használják "szteroidként"?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból kérdezem, én nem szeretek gyúrni inkább úszás, harcművészet.

De cukorbeteg vagyok, inzulinos.


Hallottam, olvastam, h van aki gyúráshoz használja az inzulint, úgy, h nem cukorbeteg.


De miért használja? Mi előnyt ad a testépítésbe?

Meg, h használják?


A szénhidrát felszívódást nyílván segíti, de az egészéges embernél amúgy is megvan.

A fehérje beépülést segíti, de arra meg ott vannak a kreatin porok.


Akkor miért lehet olyat olvasni, h testépítők körében népszerű a használata.


Olyan írjon már aki ért is hozzá.


Köszi!



2018. jún. 21. 16:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

[link]


valószínűleg azért használják a profik, mert nekik már a hasnyálmirigyük nem választ el elegendő inzulint, az izomépítéshez.

2018. jún. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Pont arra, amire írtad. Eleve azok használják, akik koxolnak.
2018. jún. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Azért szerintem egy testépítő egy cukorbeteg inzulinmennyiségének sokkal többszörösét használja.
2018. jún. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 BlodDrunk ***** válasza:
100%

Növekedési hormonnal kombinálva szokás használni,növi miatt pedig órási mennyiségű tápanyagra van szükség,amit a szervezet által előállított inzulin szinttel nem lehet hatékonyan ellátni,így jön képbe az inzulin hogy a lehető legtöb tápanyagot tudd hasznosítani így maximalizálni a növekedést.


pl.Rich Paina is jól bemutattja ezt,104-kg-130kg 1év alatt szárazon.

2018. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 palilaci ***** válasza:

"A fehérje beépülést segíti, de arra meg ott vannak a kreatin porok."


Ezen jot mosolyogtam. A lenyeget leirtak a tobbiekkel. Hatalmas dozist adnak be maguknak a jobb tapanyagfelszivodas vegett.

2018. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Legfelsobb szinteken napi 150-200 egyseg inzulin megy, amig egy normal ember napi 40-50et termel.

Az inzulin a leganabolikusabb hormon, szo szerint a szovetekbe "pumpalja" a tapnyagot, igy megfelelo anabolikak mellett azt a szervezet kepes felhasznalni. Lenyegeben az inzulinnal mar teljesen rakenyszerited a tested a novekedesre. Azt viszont nem szabad elfelejteni, hogy az esetleges tobblet tapanyagot ugyanugy a zsirszovethez is pumpalja, mint az izomhoz, tehat megfelelo hozzaertes nelkul inkabb elhizast okoz, mint izomtomeg-novekedest.

2018. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Dietaban is lehet alkamazni (hatasosan) az inzulint?
2018. jún. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Ugy szinte biztos, hogy nem zsirosit be.
2018. jún. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 kicsi krisz válasza:

Amit biztosan tudok, hogy inzulin mellett nem lehet zsírt égetni, mert egy igen erős raktározó hormon. Épít és raktároz. Fogyni úgy lehet, hogy az inzulin kiválasztásodat minimalizálod. Diéta mellett, ahol visszafogod a kalóriabeviteled maximum csak kevesebb vagy nulla zsírt fogsz raktározni, de amit biztosan nem fogsz: fogyni!


Bizonyítottam ezt magamnak: két alkalommal böjtöltem(0 kalória) két napon keresztül és bázisinzulint 3egységet adtam be. Ez nem sok, nem volt hipom se. De a két nap alatt egyik esetben se fogytam 1grammot se. A testösszetételem (izom-zsír arány) semennyit sem változott.


A harmadik alkalommal ugyanúgy két napig böjtöltem, de inzulin nélkül és az eredmény? Két kilógramm mínusz.


Konklúzió: A viszonylag csekély inzulinmennyiség is már képes volt teljes mértékben leállítani a zsírégetést.


Ha gyorsan, biztonságosan izomvesztés nélkül fogyni akarsz, akkor a ketogén diátét javaslom két kiadósabb étkezéssel. Iszonyat gyorsan előjön a kockahas.


Ha izomtömeget akarsz pakolni, akkor szúrd az inzulint és zabálj. Bázis inzulin és a gyors három óránkét és a kajálás is három óránként legyen + a gyúrni sem árt mellé.


Nem tudom a profik, hogy csinálják. Sajnos azt sem sikerült kiderítenem pontosan, hogy mikor és mennyit tolnak. Nyilván ez személyfüggő...kinek mi válik be. Edzés után szúrnak be az biztos.


Jómagam 1es típusú cukorbeteg vagyok, de van annyi saját inzulintermelésem szerencsére, hogy a ketogén diéta alkalmazni tudjam hozzáadott inzulin nélkül, és így könnyen és gyorsan le tudjam adni azt a plusz túlsúlyt, amit az inzulinnal felszedek. Gyúrok...2hét alatt jelenleg kb.4kg pluszt szoktam felszedni inzulinnal, de persze nem mindet zsírban.


Szóval van ebben a cuccban potenciál. Ha megteheted 1hónap tömegelés/inzulin kúrára tarts 2hetes 2000kalóriás ketogén diétát és így száraz izomtömeget tudsz magadra pakolni, magadon tudni a hatodik hét(a ciklus) végére. Nekem ez vált be. Ha már beteg vagy és szúrnod kell magad, akkor nincs abban semmi, ha a "hasznodra" fordítod a dolgot. Ingyen koksz. Nézd a napis oldalát.


Sok sikert, jó egészséget és kitartást mindenkinek a céljai eléréséhez és úgy az élethez. ;)

2018. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 kicsi krisz válasza:

Ja, még annyi, hogy inzulin mellett senki se alkalmazza a ketogén diétát, mert két teljesen ellentétes (fogyás vs raktározás) folyamat és teljesen ellentétes hormonok is érvényesülnek, csúcsosodnak ki ilyenkor. Ha megteszed, hogy ketózisban inzulin adagolsz magadnak úgy be fog hülyülni a szervezeted, mint az atom és totál fosul fogod érezni magad. Ha nincs saját inzulinod a ketogén diétát és a böjtöt felejtsd is el.


Tapasztalatból és ismerve mindkét állapot tudományos hátterét mondom. Csukafokta róka és rókafogta csuka. :) Ne harapj a saját farkadba. :D


Ha valakinek cukorbetegként van tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy hogyan lehet zsírt égetni, izgatottan várom a válaszát.

2018. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!