Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi lehet a testzsír?...

Mennyi lehet a testzsír? Mehet még a tömegelés?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2018. júl. 12. 19:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Sajnos meg keves rajtad az izom. Igy nincs ertelne dietazni. De hajra. Jovo nyarra sokkal jobb lesz ha kitarto. Inkabb jovo tavasszal gondolkodj a dietan.
2018. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
1év tömegelés után ez volt a maximum izom amit kitudtam hozni
2018. júl. 12. 21:17
 3/30 A kérdező kommentje:
De amúgy a kérdésemre még mindíg nem kaptam választ:D
2018. júl. 12. 21:18
 4/30 anonim ***** válasza:

Testzsír kb 17-18 %

Te tudod, ne haragudj de kicsi az izomtömeged és picit zsíros is vagy. Ha zavar akkor diétázz le aztán minőségi tömegnövelést nyomj.

2018. júl. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Valoban keves meg ez a tomeg ahhoz, hogy jo forma legyen beszaradva, de szalkasithat, hogy kevesbe zsirosan teljen utana a tomegelese.
2018. júl. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Érdekes, egy másik kérdésembe más fények közt 14et mondtak. Esélytelen hogy 17-18. 30kilót fogytam 2éve, és a bőr eléggé megnyúlt rajtam, pár hónapja nyomtam 2hónapos diétát de izmon kívül csak egy minimális zsír ment le. De azért a 17-18 erős túlzás. Hasamon rendesen kb 5centit kilehet húzni.
2018. júl. 12. 22:30
 7/30 anonim ***** válasza:
Sztm olyan 16-17 körül
2018. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Mondani pláne egy névtelen fórumon bármit lehet. Igazán pontosan esetleg orvosi eszközökkel lehetne megmérni a testzsírszázalékot, de ne ez legyen a mérvadó.

Ha úgy érzed, hogy már túl zsíros vagy, az izomtömeged pedig elegendő, akkor diétázz. Ha különösebben nem zavar annyi zsír amennyi van rajtad, akkor pedig tömegelj tovább addig a szintig amíg már soknak kezded érezni a zsírt és jöhet a diéta.

Neked kell eldönteni, hogy mikor tetszik a formád.

Én egyébként nem mondanám rossznak a formát, és túl zsíros sem vagy igazából, tehát én még tömegelnék a helyedben. De neked kell tudni.

2018. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
A tény az tény. Mi az hogy a hasadon 5 centit tudsz húzni? :D Ez is azt mutatja hogy sajnos csekély a tudásod még. Ne nekünk próbálj már magyarázkodni, akik értenek hozzá és ezt űzik mióta . És hát igen a fények azért elég jó kis optikai csalódást okoznak. Még ha 8 % lenne a testzsírod az sem lenne számottevőbb hiszen nincs alig van rajtad izomtömeg. Egy tanács ha megfogadod meg, ha nem akkor nem. Diétázz le, elég sovány leszel de onnan majd könnyebben jön az izom alacsony testzsíron.
2018. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nagyon hangoztatod hogy nincs rajtam elég izomtömeg, 1 év nem nagyon bírtam volna. Ez is tény. Az nem tény hogy TI értetek hozzá, ne légy ennyire elszállva magadtól. Én sem vagyok kezdő, de mindenki tanul újat még 10év után is tudtommal. És igen, 30kiló lefogyás után kilehet húzni a bőrt, az 5 centi csak példa volt.
2018. júl. 12. 23:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!