Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi lehet a testzsír?...

Mennyi lehet a testzsír? Mehet még a tömegelés?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2018. júl. 12. 19:52
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Jézusom, úgy csinálod mintha most kezdtem volna és tényleg pár kiló izom lenne rajtam, azért kíváncsi vagyok a formádra ekkora pofával. Nem lennék akkor se sovány, de nem fogok még lediétázni. Azért vannak itt értelmes emberek is, mint az utolsó előtti.
2018. júl. 12. 23:10
 12/30 A kérdező kommentje:
Nemhiszem hogy 14-17testzsír között befolyásolja a izomnövekedést, szóval még egy érv hogy nem vagy te olyan profi, mint aminek te hiszed magad.
2018. júl. 12. 23:11
 13/30 anonim ***** válasza:
Én nem cseszegetlek, tisztelem azt aki eddz. De te kérdeztél, én csak mondtam a véleményem ha megfogadod meg ha nem akkor nem. Arról nem tehetek hogy egy számodra negatív és nem tudod elfogadni.
2018. júl. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Naturálban azért nem olyan egyszerű hatalmas izomtömeget felpakolni. Egy év alatt, ha előtte nem sportolt, és nekiállt edzeni akkor 10-12 kg izomtömeg ami reális.

Persze mindneki hozzászokik a szteroidos formákhoz, plusz a transformation videókat nézzük amiben valakiből egy év alatt a gilisztából kigyúrt gorilla lesz. Ezért egy naturál fizikumra egyből rávágja mindenki, hogy kicsi, meg kevés az izomtömeg.


A genetikát nem nagyon lehet meghazudtolni, ha jó étrenddel meg rendszeres edzéssel az első évben 10-12 kg izom a maximum, akkor ne várjuk el senkitől ennek a dupláját.

2018. júl. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Nem, nem bírom elfogadni hogy aztmondod szinte nincs izmom, mert 1év kemény munka után azért ezt hallani... 10kiló izom lazán jött rám, és itt pofázol hogy nincs alig van izmod, mondjuk ez alapból helytelen volt, te se tudod megfogalmazni mit akarsz mondani.
2018. júl. 12. 23:15
 16/30 A kérdező kommentje:
Utolsó teljesen igazad van.
2018. júl. 12. 23:17
 17/30 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. júl. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Értem írtam privit.
2018. júl. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Kerdezo, az en adataim. Hat 130 cm, derek 79 cm, kar 43,5 cm, es megkaptam mar en is itt, hogy keves a tomeg. :D Ne rakj ki ide kepet magadrol legkozelebb.
2018. júl. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Nemtudom ki lehet olyan autista aki erre aztmondja nincs rajtad elég izomtömeg:D Szép eredmények btw.
2018. júl. 12. 23:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!