Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Protein Buzz fehérjék közül...

A Protein Buzz fehérjék közül melyiknek van most finom íze?

Figyelt kérdés
Monsták páran, hogy tavaly valamikor változtattak a fehérjén, és az íze is más lett 1-2 változatnak. Nektek milyen tapasztalatotok van vele? MyProteinhez képest milyenek?

2018. júl. 20. 07:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Versenyen kaptam egyszer toluk csomagot, a vanilias feherjejuk eddig az egyik legjobb vanilias volt, amit valaha kostoltam. Szinte mindha madartej lett volna.
2018. júl. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oo, jól hangzik. A csokisról is olvastam mostani véleményt, hogy az maradt nagyon finom. Tudom, nem éppen a legfontosabb dolog, de azért csak ne legyen már műíze. Eddig Sillmasst használtam az ára miatt, de arról is írnak itt olyanokat, hogy csak nézek. Meg hát nem is egy ízorgia..
2018. júl. 20. 08:14
 3/12 palilaci ***** válasza:

A csokis olyan mintha egy minosegibb kakaot innal, az illata pedig fenomenalis. DE ne vegyel protein.buzzt! Miert? Ezert:

"Itt olcsóbbra vették a kategóriát, de ennek megvolt az ára. Ezek a termékek a kitűnő példák az aminospikingra. Úgy látszik a Biotech nem tud leszokni a Glicinről a fehérjéiben, hogy ezzel csaljanak a fehérjetartalomban és olcsóbbítsák a terméket. Az ismét egy "jó" pont, amikor a gyártó oldalán a terméknek még az összetevője sincs fent. Sok bizalomra ad okot (aminosav profilról meg ne is álmodozzunk)"


[link]

2018. júl. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mit ajánlotok?
2018. júl. 20. 08:46
 5/12 A kérdező kommentje:
Magával a Stillmassal nem volt gondom íz tekintetében, alapból nincsenek óriási igényeim, ami inkább aggaszt, az az, hogy sokan nem tartják megbízható forgalmazónak. Esetleg nem az lenne benne, amit ráírnak.
2018. júl. 20. 08:50
 6/12 BlodDrunk ***** válasza:

Teljesen jó-,Minőségben,árban,ízben szerintem jelenleg ver mindent.



#Palilaci Az az oldal nettó bullshit,full Myprotein reklám:( ami rakat szar véleményem szerint,olcsó meg minden de rohadt szar ízre,állagra etc...


Perzse Régeben Scitec WPC írták ezt,hogy szarra se jó tele van taurinnal meg fel van ütve mindennel,cikk végén meg le van írva,hogy MyProtein az csodálatos,az a legjobb.....

2018. júl. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 BlodDrunk ***** válasza:

ITT WPC-s cikk:

[link]


[link]


Ennek a végén meg megy Myprotein ajnározás.

De a fő cikkben amit te linkeltél,ott is van Mp termék,az is nagyon jó állításuk szerint:D

2018. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 palilaci ***** válasza:
Erdekes modon a myproba nem raknak plusz taurint meg egyeb filleres aminokat, hogy feltornazzak a feherje%ot. Ami jo es minosegi, azt hypoljak nyugodtan. Ami meg tularazott (scitec wpp) vagy felvan utve (proteinbuzz) es meg az amino profilt se csatoljak, azt had huzzak le nyugodtan.
2018. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 BlodDrunk ***** válasza:

Protein buzz összetevők:Ingredients (chocolate flavour): whey protein isolate, Amino Acid Blend [BCAAs (L-Valine, L-Isoleucine, L-Leucine), L-Glutamine, Amino Tripeptides (Glycine-L-Alanine- L-Valine, Glycine-L-Lysine-L-Valine)], cocoa powder, flavours,soy lecithin, sodium chloride, thickener (carboxy methyl cellulose), vanillin, sweetener (sucralose).


Én ebben semmi olyat nem találtam mint ami cikkben szerepel.

Ez van dobozra írva.

2018. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Probaltam mar jopar mazsanyi feherjet, de a myprotein volt eddig a legjobb mind izre, mind allagra es ar:ertek aranyban osszessegeben is.

(Masik gyarto altal szponzoralt vagyok, mypro soha nem szponzoralt, de ami igaz az igaz)


*mintha

2018. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!