Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A bordáim tudnak tágulni az...

A bordáim tudnak tágulni az után is, hogy már nem növök?

Figyelt kérdés
A konkrét mellizmom és a hasizmom közötti részen a bordáim érezhetően beljebb vannak és olyan beesett ott a mellkasom. Ez pl.: úszás segítségével koordinálható még úgy is, hogy már nem növök vagy a bordáim állásával nincs semmi baj és valamilyen mozgásformával tudnék ott is izmosodni, hogy ez a beesett hatás megszűnjön?

2018. júl. 20. 12:27
 1/8 Skatebird ***** válasza:
A mellizom és a hasizom között nincs "rész". Kezdheted az erősítést hasprésekkel. Jó edzést!
2018. júl. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen aggodalmam, és bevallom, máig se tudom az elméletét a dolognak, de egy biztos: egy-két év gyúrás után a beesett mellkasom körben egy 10-15 centit szélesedett, és valahogy nem tűnt el a csont mélyen a húsban. Ajánlom még a húzódzkodást is, 2-3 naponta megcsinálsz egy 100-ast, meglesz a hatása. (Ja, jut eszembe egy példa: a fogszabályzás is úgy működik, hogyha egy csontot sokáig nyomnak, akkor arra torzul, a mögöttes rész meg kitöltődik új csontsejtekkel. Hosszú távon úgy haladnak az állkapocscsontban a foggyökerek, mint kanál a sűrű mézben. Ezek szerint a csont alakítható.)
2018. júl. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 BlodDrunk ***** válasza:

Áthúzás rúddal negatív padon,egyik legjobb felsőtest gyakorlat,a régi nagyok a felsőtest guggolásának nevezik,nemhiába.


Ezzel tudod leghatékonyabban szélesíteni a mellkhasodat,illetve ez fejleszti legjobban a bordaközi izmokat.

2018. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha jól veszem ki akkor a susztermellkast írtad le,annak is egy enyhébb változatát,amikor csak a szegycsont van beesve kicsit.

azt semmilyen edzéssel nem fogod kiemelni.

sőt minél izmosabb leszel annál jobban fog látszani.

ha nagyon zavar,akkor nyár előtt feltöltetheted a lukat plasztikai sebészeten hialuronnal,ami őszre fel is szívódik.

2018. júl. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! #2 válasza kimondottan megnyugtatott, de #4 től pedig igazán megilyettem. Azt sem tudtam, hogy van ilyen betegség, de ahogy nézegettem a képeket szerintem mi nem ugyanarrol beszélünk, legalábbis nagyon remélem!
2018. júl. 21. 00:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Tolcsermellkasnak hivjak egyebkent, es nem lehet valtoztatni, csak mutettel. Beraknak par vasat, azzal huzatjak ki egyenesre. Minel izmosabb leszel annal melyebbnek fog tunni, de szerintem akkor mar nem lesz zavaro, inkabb a mellednek az a resze vastagabbnak fog tunni szembol. Oldalrol viszont beesett lesz.


Az athuzas mellkast tagito hatasa mar reg megdolt, nem tagitja a mellkast, sot, szinte semmire nem jo a hagyomanyos ertelemben vett athuzas, legfeljebb a mellizmok nyujtasara. Fureszizomra szoktak meg rafogni, de annak meg egyaltalan nem az a mozgas a feladata.

2018. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm elég jól kompenzálta nagy mellizmokkal es hassal.
2018. júl. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mondom szerintem nincsen tölcsérmellkasom, legalábbis nagyon remélem. Szerintem csak nincs elég izmom ott. Végül is viszonyítás kérdése de igazából ott lapos a mellkasom és nem úgy kimondottan befelé szűkül mint egy tölcsér. Az tény, hogy kicsit befele is megy de ez annak is betudható, hogy a bordák alapból egy kicsit befele állnak, meg nem rég kezdtem el sportolni és elég vézna voltam/vagyok és a mellemen meg lejjebb a hasamon erőteljesebben látszik a fejlődés és csak azért tűnik úgy, hogy beesett lenne mert még nem fejlődött ki rendesen az izom.
2018. júl. 21. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!