Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikortól lenne érdemes kondite...

Mikortól lenne érdemes konditerembe mennem?

Figyelt kérdés

Most 20 éves, 178 cm és 95 kg vagyok. Az utóbbi időben elkezdtem alap gyakorlatokat csinálni.


Pl.: Fekvőtámasz, felülések, thera bandel + 3kgos súlyzóval különféle gyakorlatok.


Már ezektől is izomlázam van.


Még futni nagyon nem tudok, de (kis városban lakom) akárhova kell mennem mindig biciklivel megyek és néha elmegyek direkt nagyobb dombokon át és ezek kifárasztanak és utána csöpög belőlem a víz.


Szerintem még nem vagyok olyan szinten, hogy megérni 1000 forintot fizetni egy konditermi napért az esetemben. Még szerintem fél óra mulva ki fáradnék...


Mikortól érdemes konditerembe járni?



2018. júl. 20. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
En kondiba semmikepp nem mennek mert folosleges. Szerintem ha van a kozeledbe kondipark az jo valasztas lehet, huzockodas,tolockodas,fekvo stb.. a megfelelo taplalkozas fontos nagyon. 1-2 honapig meg otthon eddz es utana lejarhatsz szerintem.
2018. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nemaRendőrség ***** válasza:
Lány vagy?
2018. júl. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fiú
2018. júl. 20. 17:15
 4/7 nemaRendőrség ***** válasza:

És 3 kilós súlyzóval játszol?


Egyébként izomlázad azért van, mert nem melegítesz be előtte, és nem nyújtasz utána

2018. júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Plusz thera band ( az a rettentően erős gumi ami nyúlik) azzal lehet 8kgm is akár. Ez van itthon.
2018. júl. 20. 18:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehetsz a terembe.
2018. júl. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#1 az oregasszonyoknak van😂

Nyugodtan menj terembe.

2018. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!