Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzésterv guggolás, felhúzás...

Edzésterv guggolás, felhúzás és evezés nélkül?

Figyelt kérdés

Tehát az lenne a problémám, hogy rossz technikával guggoltam, ezért megsérült (szerintem meghúzódott) a fenekem feletti rész.

[link] Ott ahol a képen a pirossal jelöltem.


Emiatt egy ideig nem tudok guggolást, felhúzást és evezést csinálni. Mivel ha előrehajlok, lehajlok és leguggolok, akkor fáj, de amúgy minden más mozdulatnál teljesen rendben van, máskor nem érzek fájdalmat.


Szóval a kérdés lényege az lenne, hogy milyen edzéstervet kövessek addig, míg fel nem épülök ebből a sérülésből?


Köszi előre a válaszokat.



2018. júl. 22. 12:58
 1/2 nemaRendőrség ***** válasza:

Evezz géppel, ami kitámasztja a hasad.

Egyébként csináld azt amit eddig csak gugolás nélkül pár hétig. Nehogy rádolgozz előtte mert sérv lesz belőle és soha többet nem fogsz rendesen edzeni

2018. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Evezés helyett húzódzkodj, vagy padra hasalva egykezesekkel, guggolás helyett ha tudsz lábtolózz, felhúzást meg offold.
2018. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!