Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt olyan, vagy ismertek...

Van itt olyan, vagy ismertek olyat aki pálcika vádlijából formásat tudott csinálni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 23. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezd alakulni. Miért?
2018. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem tű vádlim volt, most meg a vádlim az egyik legfejlettebb izmom
2018. júl. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérlek áruld el a titkot! :D
2018. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Kérlek áruld el a titkot! :D"

Most mit gúnyolódsz:) Kérdező kérdezett, én meg pont ilyen vagyok. Zavart a tű vádlim és ráálltam:) Ennyi

2018. júl. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4: hogyan edzed? Mekkora sullyal? Milyen gyakorlatokkal? Heti hanyszor? Hany sorozat? Hany ismetles?
2018. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most már semmi extra nincs az edzésemben. Általában heti kétszer edzem a vádlim. Állóvádli rendszerint kb. 140 Kg, 4-5x8 ismétlés (ez egy edzés). Lassan le, lassan fel, mindkét pozícióban megállok egy pillanatra. Néha ülővádlizom, amikor lusta vagyok. A 140 kiló nem a vége, még bőven van kapacitásom, érzem

Amikor elkezdtem újra kondizni, heti 3-4x jártam, és minden edzés végén álló-vádliztam (néha ülő), mindig megcsináltam 4 munkasorozatot, ez nagyon felhozta

2018. júl. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!