Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan nézhetnék ki úgy, mint...

Hogyan nézhetnék ki úgy, mint Jean-Claude Van Damme?

Figyelt kérdés
Na jó, tudom, hogy olyan úgyse leszek, de hogyan lehetnék én is olyan szálkásan izmos. Tehát nem olyan nagy darab, mint pl. Schwarzenegger, hanem inkább szálkásabb. Csak konditeremben tudom magam hasonlóan alakítani?

2018. júl. 26. 11:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és jelenleg nem hogy kövér lennék, hanem konkrétan sovány vagyok, gondolom ez nem egy nagy előny.
2018. júl. 26. 11:28
 2/3 anonim ***** válasza:

"gondolom ez nem egy nagy előny"

Legalább egyből tömegelhetsz, nem kell diétával kezdeni. Ha folyamatosan szálkásan akarsz izmos lenni, akkor kokszolnod kell folyamatosan, amit a szervezeted nem biztos, hogy sokáig bírni fog. Lsd. szegény Andreas Münzer.

Szálkásítás és tömegelés együtt csak így megy

2018. júl. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Naturalban nem tudsz egesz evben nagyon szaraz lenni, max ugy mint Molnar Peti, hogy szurinkent bemegy 3-4ml tren tomegelesnel is...

A sovanysag sokkal jobb, mintha zsiros lennel, igy nem megy el egy semennyi ido a szalkasitassal. Kezdj el edzeni, amennyire csak lehet tiszta etrenddel, es latod majd hogy alakul.

2018. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!