Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kinek mi a véleménye az izmos...

Kinek mi a véleménye az izmos pasikrol?

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Az hogy egy jó fizikumban munka van, és az tisztelhető.
2018. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

1es kiegeszitese ha tenyleg tett valamit h elerje tudok olyat amitol havi 10kg feljon elso 2 honapban utana lassul de fel ev alatt 90-100kg (kb 20-30%testzsirral, testfuggo+etrend) megvan 170cm-vel, 55kgrol indulva, még egy év és a 4%testzsir is...


am kinek mi jon be, hibajuk h nehez melletuk elferni, és mindenhol elonyos,

kiveve sokat eszik, nehez+nem fell el kis helyen, tobb dolgot nem tudok ahol nem jo ha 200kg-t lazan megemelsz...

2018. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kettes válaszoló nyilván a szteroidokról beszélt, az hozzátartozik, hogy szteroiddal is kemény munka kell, és normális étrend egy jó fizikumhoz. Persze a szteroid nagyon nagy segítség, és sokkal komolyabb fizikumot lehet vele elérni mint nélküle, de aki normálisan csinálja azt nem kell lenézni.

Persze amikor a 16 éves 60 kilós gyerekek, két hét edzés után azon gondolkodnak, hogy milyen tablettás szteroidot kéne szedni, mert jön a nyár arról nekem sincs jó véleményem.

Szóval aki versenyzik, vagy csak maga miatt de olyan fizikumot akar ami szteroid nélkül nem elérhető, akkor lelke rajta, de én az ilyenekről nem vagyok rossz véleménnyel.

2018. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez merőben attól függ. A naturál maxra gyúrtakat nagyon tudom tisztelni (a jóval ez alatt levőket is, ha azért láthatóan van rajtuk annyi izom, amihez már határozottan tenni kellett) s hacsak nem rossz az izmok tapadása vagy valami, elég esztétikusan is tudnak kinézni.


A messze naturál max felé gyúrt versenyzők egy másik csoport. Esztétikailag vagy tetszik, vagy nem, ez itt már nagyon változó, munka ott is van rengeteg, hogy mennyire volt rossz ötlet kokszolni, az pedig szintén változó. Nem értek egyet a minimálisnál túlmutató szerhasználattal, mert nem egészséges, de ebben a sportban profiként elkerülhetetlen. S az ő teste, ő dolga, nekem nem fáj s a befektetett munkát tisztelem.


A szánalmas kis lusta türelmetlenek, akik a semmire már kokszolnak, azokat inkább nem taglalom.

2018. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 azt ugye vagod, hogy mire lemesz 4% tzsre, maradsz kb 70kg? Abbol a havi 10kgbol kb 9kg zsir es viz, legfeljebb 1kg izom. Tehat hiaba leszel 55kgrol 100 fel ev alatt, a kezdeti testzsirral lennel max 65, a tobbi mind zsir es viz. :)
2018. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ugyan elismerem, hogy sokat dolgoztak érte, de nekem a belső sokkal többet számít...ha már itt tartunk én annyira nem vagyok oda a teljesen kigyúrt palikért (persze nem azt mondom hogy legyen vézna/sovány)
2018. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!