Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy nagyobb teremben hogy...

Egy nagyobb teremben hogy illik szocializálódni?

Figyelt kérdés
Eddig egy kis teremben edzettem,ami akkora mint egy nagyobb szoba.Itt mindenkivel kezet szoktunk fogni ha belépünk.De egy nagyobb terembe,l hogy megy ez?Ha edzenek ott 30-an,fogjak kezet mindenkivel egyesével?Járjam be az egészet?Ma egy városi teremben fogok edzeni

2018. aug. 1. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

szerintem sehogy se,legfeljebb köszönsz egyet hangosan.

a nagy termekben amúgy is az emberek felének füles van fent,amivel azt üzeni,hogy ne szólj hozzám,nem vagyok kíváncsi rád,nem szerettem a pumpig iron filmet,nem spanoskodok:)

2018. aug. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Dehogyis, nem kell odamenni senkihez. :D De ha sok ideig jársz oda, előbb-utóbb úgyis összekaverkodsz ott is egy-egy emberrel.
2018. aug. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez csak 1 alkalom
2018. aug. 1. 17:31
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Hát én kis terembe járok, de eszembe nem jutna mindenkivel kezetfogni. Szerencsére a többieknek se.
2018. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Átlagosan kb 3-an vagyunk egyidőben
2018. aug. 1. 17:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Bemėny, kihívod a 3 legkemėnyebb tagot. Kiütöd őket a többiek előtt, majd megjegyzed: csak úgy, miheztartás vėgett.
2018. aug. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A pultosnak köszönsz, beballagsz, átöltözöl, bemész a terembe és elfoglalsz egy szabad helyet. Ha valaki haverkodni akar veled, az úgyis odamegy hozzád.
2018. aug. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Bemész, hangosan köszönsz és ennyi.
2018. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

Na, akkor lássuk csak. Első a ruházat.

Úgy érdemes indítani, hogy izompóló legyen rajtad vagy valami atléta.

Még jobb ha félmeztelen vagy.

Én varratnék egy tetoválást is előtte, ha nem vagy faxagyerek, akkor elég a henna. Valami olyan legyen, hogy "never back down" vagy "no pain no gain". A ruhádon se árt a felirat.

Gatya, cipó, zokni, alsógatya legyen márkás. Adidas alá nem ér adni.

Ha nagyon zorál akarsz lenni akkor mehet egy fogvédő is meg szuszpenzor. Ugyanis, ha tényleg szocializálódni akarsz, akkor a sorozatok között kérj fel valakit box meccsre.


Séró legyen valami felnyalt ecset. Csak kapcsold be az m4 sportot és nézd meg a focistákat mit hordanak.


Legyen fejhallgatód is. Neonzöld, narancssárga vagy babakék. Erre mindenki tuti figyel.


Második a viselkedés. Itt alap a tükörben szelfizés. Ha csaj vagy csücsöríts és nyomd ki a segged.


Edzeni meg úgy kell, hogy oda állj ahol a legtöbben vannak és kérdezd meg hogy be lehet-e szállni. Mellezzél sokat meg kérdezd meg, hogy kinek mi a kedvenc fehérjéje.


Az öltözőben flangálj fecskében és nézegesd magad ott is a tükörben. Hallkan suttogd, hogy alfa vagyok, ha csávó vagy, ha meg csaj akkor nem tudom.


Tömören ennyi. Bármi kérdésed van, akkor ide kéne írni a profiknak:

[link]

2018. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon hasznos tanácsok gyűltek itt össze. Nem csak a kérdező hanem mindenki más is sokat tanulhat.

Amit az előző válaszadó kifelejtett az az, hogy mindenféleképpen papucsban edzzél.

2018. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!