Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az orvos azt mondta hogy ülve...

Az orvos azt mondta hogy ülve lelóg a hasam és hogy zsíros. És ez szerintem igaz is. Mit tegyek? (20/f)

Figyelt kérdés

Igazából 3 éve betegség miatt fogytam,előtte eléggé meghíztam csak zsírban. 3 éve kondizok minden jól megy,lábam szálkás izmos már,karom is,de a hasam valahogy nem az igazi. (Erre ez a beszólás,mégjobban ledobott).Mivel a hasamra vagyok a "legkényesebb". Sok fehérjét viszek be,kaja,por,túró formájában,kenyeret egyáltalán nem eszek,se péksütit. Csak rizset,rizstésztát,néha durum tészta. Edzés heti 5.(Tesi szakos is vagyok)

Sajnos már kipróbáltam sok dolgot is stanazolol,egyéb feszesítő zsírbontás kezelések de nem nagyon vált be.Hormonvizsgálatok,szedek metformint is.(nem vagyok cukros,de egy másik emberibb orvos szerint jó ha szedem mivel az inzulin érzékenység jobb lesz tőle,pattanások és akár hízás ellen is jó)

Nem tudom mit tegyek hogy jó legyen,mit tudnátok tanácsolni?



2018. aug. 2. 16:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Jàrj el futni
2018. aug. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igen az kimaradt az is megvan.
2018. aug. 2. 17:11
 3/23 anonim ***** válasza:
Ez a nem semmi nyomtál már Stanát, de olyan kérdést teszel fel hogy ülve lelóg a hasad :DD
2018. aug. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Esetleg dietat probaltal a stana, metformin, draga kamu kezelesek elott? Csodakat tud tenni :)
2018. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ha a bőröd nyúlt meg, nem zsír lóg a hasadon, akkor az idővel valamennyit feszesedhet, de csak a műtét megoldás.
2018. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Mindenki itt a diétát írja.

Olvassátok el kérem a kérdés leírását.

"Sok fehérjét viszek be,kaja,por,túró formájában,kenyeret egyáltalán nem eszek,se péksütit. Csak rizset,rizstésztát,néha durum tészta"


=diéta.

2018. aug. 2. 18:26
 7/23 anonim ***** válasza:
Számold a kajád. Akkor tudod jól levinni a testzsírt.
2018. aug. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 BlodDrunk ***** válasza:

AZ egészséges kaja is hízlal,nyílván mennyiségben több kijön belőle mint az átlag szar kajákból így laktatóbb,de lényegében mind1 mit eszel,ha több a kcal mint a napi tápanyag igényed akkor izmosodni-hízni fogsz attól függően mennyivel magasabb kcal+,fejlődéshez elég napi +200kcal..,ha pont elég akkor stagnálni,ha kevesebb fogyni.


Makrókat kell kitapasztalnod,úgy a legegyszerűbb számolni és figyelni.

2018. aug. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Tyuuuu bazzeg te nagyon sötét vagy kérdező XD
2018. aug. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Miért??
2018. aug. 2. 20:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!