Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fekvenyomáshoz és guggoláshoz...

Fekvenyomáshoz és guggoláshoz elég lehet a 155cm-es rúd, vagy kell inkább a 175cm?

Figyelt kérdés
Decathlon-ban ezek a hosszok vonnak és a tárcsáim már ilyenek, úgyhogy maradnék ennél a Domyos szabványnál.

2018. aug. 3. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát az enyém 175cm-es, de teljesen jó. Nincs vele problémám.

Ha jól láttam, akkor árban csak 1000 Ft a különbség a két rúd között. Én mindenképp a hosszabbat választanám.

2018. aug. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Persze, nem az 1000 Ft-on vacillálok, hanem, hogy a rövidebbet egy fokkal kultúráltabban tudnám tárolni: beférne egy szekrénybe, a hosszabbat, meg a fal mellé kéne fektetnem valahova. Az se tragédia persze, ha edzéshez a 155cm inkább rövid, akkor persze 175-ös veszek. (Ja, felhúzni is kéne vele, nem tudom, számít e.)

2018. aug. 3. 10:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Tárolásra lenne egy tippem.


Mi lenne, ha a rudat nem a szekrénybe tennéd, vagy a falnak támasztanád, hanem a fekvenyomó pad vagy az erőkeret villájába raknád?


Valahogy így: [link]


Nyilván ez csak egy opció, mert ha pl. a saját szobádban edzel és ott egész nap járkálsz, kell a hely, akkor ez nem a legjobb megoldás.

2018. aug. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, nem opció, mert a nappaliban edzek és elpakolok mindig utána. (Összecsukható pad, kétrészes állvány, stb.)
2018. aug. 3. 10:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, akkor ez csak rajtad áll.

Ha nagyon zavar, hogy nem tudod normálisan tárolni a nagyobb rudat, akkor válaszd a kisebbet.

Nyilván azzal is lehet fekvenyomni, guggolni stbb..

2018. aug. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez volt a kérdésem lényege, hogy szívás van e edzés közben a 155-össel, vagy megfelel az is.
2018. aug. 3. 10:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát mondom, lehet a kisebbel is csinálni.

De nekem pl. sokkal jobb egy nagyobb rúddal.

2018. aug. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ok, köszi, értem.


Praktikusan miben jobb? Szélesebb fogást tesz lehetővé, jobb egyensúly, ilyenek?


Mondjuk sztem bemegyek a boltba személyesen, aztán odafekszem egy padra és kézbeveszem ezt is-azt is.

2018. aug. 3. 12:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenkepp a 175ost vennem, ha csak ennyi vele a problema. Sokkal stabilabb, tobb dologra lehet hasznalni.
2018. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül a hosszabbat vettem meg, tényleg az tűnik a kettő közül teljes értékű rúdnak - a másiknak vhogy olyan hordozható, gazdaságos változat benyomása van nyakba véve pl.
2018. aug. 5. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!