Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hová tűnt Train With Brain?

Hová tűnt Train With Brain?

Figyelt kérdés

El tünt feszbukról és instáról is, csak a face csoportya maratt meg. Pedig ő votl a leg jób fitnesz jútuber és bloger, minden eggyes szava aranyeret ért.


Na jólvan viccet félretéve jó hogy eltűnt a p*csába 😃 eléggé irritáló az a hülyegyerek, nem tudom mik az előzmények, valaki el tudná magyarázni mi történt?



2018. aug. 4. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom de nagyon jó helyen van most ahol.

A beszéde is idegesít, na meg az a faja kopasz feje.

2018. aug. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Remélem elásták....

Nem tűnt el csak gondolom elkezdett dolgozni... Hirdetgeti a vitaminokat 😂

2018. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 palilaci ***** válasza:
93%

En 2015 ota olvasgattam a cikkeit, a mai napig van 1-2 amit ajanlok masoknak is (mondjuk azok nem az edzessel kapcsolatosak). Viszont tagadhatatlan, hogy ritka nyomorek egy kokler az a Bréjn (egy-egy felkapott testepito tudatos betamadasa a hirnev miatt, meg amikor likeokert mutogatta a nojet, a szar formajat egyszeruen arra fogta, hogy csak hobbista meg ez a natural max egy atlagpistanak, ezert senki ne vegye nala komolyabban stb).

Aztan decemberben elhatatozta, hogy leszalkasit, osszehoz egy jobb format. Kezdtek megjelenni erdekfeszitobb videoi (mondjuk ugyanolyan bszott idegesito volt bennuk, a betanult beszedevel meg a szar stilusaval) de jobb irany fele haladt.

Aztan eloszor rafogta a tribulusra, hogy tuladagolta es nem tud emiatt szalkasitani (LOL), kesobb meg azzal jott, hogy neki most nem ez az elso mert kapott vmi ajanlatot. Mit akar ez az ember? 30 evesen mar ott van 10+ eve joghallgatokent az egyetemen, azt meg mindig koszfeszekben lakik es nem tud ervenyesulni. Jott neki ez a videozas, meg a trec nutrition is szponzoralta, persze azt is elkurta. Ez az ember akart lenni a magyar bb vilag puzserja, csak kicsit csorobb es teljesseggel hiteltelen kivitelben. Jo lett volna az irany amit kepvisel (natural hobbistak partolasa), csak nem volt alkalmas a feladatra, mert egy hisztis, onmagaval ellentmondo szareletu senki, aki egy kitakart arcu Mrs. Segg kepeinel nem tudott tobbet letenni az asztalra.

2018. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3-as:


Ámen!

2018. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elhagyta a nője,azóta még gatya az egész pali
2018. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én azt nem tudom megérteni, hogy mi a francért van az egyik fülében mindig fülhallgató?
2018. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mondta is párszor, meg logikus is. A fülhallgatót használta mikrofonként a videókhoz.


Egyébként csinált egy utolsó videót amiben elmondja, hogy belekezdett valami új dologba, ami nagyon érdekes, sokat kell még tanulnia, és így nincs energiája videókat csinálni. (Csak sejtem a Facebook profilja alapján, hogy ez az új dolog a programozás lehet, de ő ezt nem mondta el.)

A videóit is leszedte YouTube-ról, mert nem akarja, hogy mindenhol a “youtube-os, twb-s gyerek” legyen. Mondjuk ezt tök hülyeségnek tartom, azokat a videókat láttál annyian, és a hangját is hallották, hogy simán felismerhető még mindig.

Elvileg az edzést abbahagyta, de most újra akarja kezdeni, egyébként nagyon durván összeesett. Sose volt egy nagyon jó formája, de egyik videójában mondta, hogy talán 41 vagy 43 centi a felkarja, persze zsír is volt rajta, most 36-37 körülire tippelném, kb mint aki sosem edzett.

Meg elvileg új lakásba költözött, a videót is ott csinálta.


Nekem voltak videói amik tetszettek, persze sok dologban nem értettem egyet vele. A beszéde engem is zavart, túl erőltetett volt.

2018. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát követek egy pár youtube videóst, érdekes de egynek se lóg vacak headset a füléből.

Vannak annyira igényesek, hogy vesznek egy normális mikrofont.


De ha csak ennyi baj lett volna vele akkor minden oké lenne :D

2018. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igazából az volt a legkisebb gond. Sőt ha csak hobbiból elkezdenék videózni, nekem se az lenne az első, hogy beruházzak erre. Gondolom tizenezrekbe kerül egy normális mikrofon, ami meg párezer forint, nos annál valószínűleg jobb az iphonehoz kapott füles.

De tényleg ez volt a legkisebb gond, a beszédhangja sokkal zavaróbb volt. Mintha egy nagyon lelkesnek ható reklámot nyomott volna 10 percen keresztül.

2018. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!