Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítsak vagy tömegeljek?

Szálkásítsak vagy tömegeljek?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom múltkor írtam ki egy kérdést arról, hogy mennyi lehet a tzs-m és ott el is döntöttem, hogy lemegyek 75kg-ra.


Viszont engem már nagyon idegesít, hogy nincs rajtam izom.

Reggel mikor belenézek a tükörbe, azt mondom magamnak, hogy már tömegelnem kellene, viszont este újból belenézek a tükörbe, akkor megváltozik a véleményem és szálkásítani akarok. Ez megy szinte már minden nap és nem tudom hogy mit csináljak.


Szeretnék ennél szálkásabb lenni, viszont nagyobb tömeget is szeretnék.


Elkezdjek tömegelni vagy folytassam tovább a szálkásítást?


2018. aug. 5. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy zsíros, de tömeged nincs. Kezdj el szépen minőségi tömeget építeni. Fehérje 2*ttkg Szénhidrát 4,5*ttkg, zsír 1*ttkg. Egyébként nem rossz ez alapnak.
2018. aug. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Skinny fat vagy, úgyhogy szerintem tömegelj először, hogy legyen miről leszálkásítani. Hány kg és cm vagy most?
2018. aug. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

187-188cm / 80kg

2018. aug. 5. 16:22
 4/6 BlodDrunk ***** válasza:

Tömegelj egy évet,menj el szép lassan 90kg-ig,aztán onnan diétázz le.


Most hülyeség lenne diétázni,csak időt pazarolnál el a semmire.

2018. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, hogy nincs rajtad izom miert szalkasitanal? Akkor meg ennyi sem lenne. Egyertelmuen tomegeles, attol fuggoen, hogy mi a celod, de ehhez a magassaghoz meg egy strandformara is kell 100kg szalkasitas elott.
2018. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezdem érteni, mi lehet a bajod. De van nekem egy olyan érzésem, hogyha ilyen 70 kilós vézna, kinn a bordája alkatúra lemennél, még akkor is ott maradna az a kis összecsípnivaló a pocakodon, és csak izomból, deltából fogynál, keskenyednél, azt meg nem akarod. Ugye, hogy mennyi ilyen ember van: akinek súlya az semmi, vékony, sőt vézna, azt mégis pici hurka van a hasán. Úgyhogy azt mondom neked, ne ezen vacakoljál a továbbiakban, hanem mértékkel tömegelj, vállasodj, izmosodj... A hasad pontosan így fog kinézni 70 meg 90 kilónál is, szóval kár ezen aggódni, viszont szélesebb, emberesebb leszel. Ha rendesen gyúrsz, nem kell félned, hogy úgy leszel 90 kiló, hogy csúnyán elhájasodsz. Mondom, olyasmi maradsz, mint kb. most, csak egyszerűen minden irányban egyenletesen szélesebb, vállasabb leszel. Nem kell tartanod a tömegeléstől. Érzem, hogy csinálnád, csak ugye félsz tőle, hogy előnytelenül elhízol.
2018. aug. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!