Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzést csináljak itthon?

Milyen edzést csináljak itthon?

Figyelt kérdés

Régen nagyon jó formában voltam, de most nagyon lefogytam egyéb okok miatt.

Esetleg van olyan itthoni torna ami 10-30 perc. Esetleg valami tömeg növelő por, innivalo amit edzés előtt megiszok.



2018. aug. 6. 00:50
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Én az elején 1 hónapig csaj fekvőtámaszoztam, persze minden nap valamivel többet. Egész szépen erősödtem. Utána kezdtem húzodszokni, majd a nehezebb saját testsúlyos gyakorlatokat.

Nincs értelme táplálékkiegészítőre költened. Nézz utána mik a makrótápanyagok, majd számold ki neked mennyi kell.

Legyél türelmes, mérd meg amit eszel, kalkulátor segítségével jegyezd le melyik makrotapanyagbl mennyi van. Időigényes dolog, viszont elég kb 3 hétig irogatni, utána már szemmel meg tudod saccolni és fejben kiszámolni.

2018. aug. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!