Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Használtok súlymellényt saját...

Használtok súlymellényt saját testsúlyos edzéshez? Mekkorát érdemes venni? 176/80 F.

Figyelt kérdés

Én erre gondoltam,van esetleg tapasztalat,hogy a homokkal töltött súlyok is jól bírják e vagy maradjon a fémsúlyos?

[link]



2018. aug. 7. 07:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Használok, de én a homoksúlyosat.

Szerintem jobban járnál ezzel, a fémlapok miatt. A homoksúlyok sokkal nagyobb helyet foglalnak, emiatt korlátozhat egyes gyakorlatoknál. A homoksúlyos jól bírja egyébként, elég jó ez a márka, de egyébként erre is érvényes az örök garancia. Ez a 20 kg hosszú időre elég lesz, jó választás.

2018. aug. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Belerohadsz(tapasztalat).Vegyel inkabb tolodzkodo ovet az jo huzodzkodashoz es tolodzkodashoz.Szerintem fekvonel amugy se tesz jot a gerincnek ha nehezek van a hatadon.
2018. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja es meg olcsobban is kijössz.Egy öv kb 6-7 ezer + 10 ezerert veszel tarcsat hozza ha nincs.
2018. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen ez a gondom,hogy főleg fekvőtámaszt meg magát a melledzést szeretném nehezíteni,az meg gerincnek így nem hangzik jól,plusz annyira letudom magam engedni benne,hogy érjen is valamit?
2018. aug. 7. 11:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Hat figyelj,abbol kiindulva hogy jofogason mar kb 10-15 ezerert tudsz venni fekvenyomo padot + 20ert 60 kilo tarcsat szerintem hülyeség.En is ilyenekkel probalkoztam,de ha izmot akarsz akkor a súlyzós edzes sokkal jobban jarsz.Bar a helyedben vennék egy guggolokeretet meg egy padot hozza es mindenre tudsz edzeni.Mellette tolhatod a sajattesulyos edzest is.
2018. aug. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem mondom, elfogadnék egy ilyet, ha utánam dobnák. Nevessetek ki, de nekem csak egy sima hátizsák van megtöltve egy 5 kilós vasdarabbal, azzal húzódzkodok, meg egyebek. Esetenként beleteszek 10 kilót, de többet nem nagyon, mert kiszakad, kiborul, elcsúszik, zörög, szóval nem az igazi. Bár többel amúgy se bírnék húzódzkodni, legfeljebb guggolni, lépcsőt mászni. Ahhoz meg igazából nem egy kis súlymellény kéne, inkább egy 50 kilós hátizsák, már ha létezik olyan. Kiváló eszköz lenne gyakorolni a cementes zsákok pincéből való felhordását, csak nem lenne olyan rettenetes a fogása. (182/80 F)
2018. aug. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ennyit így elsőre végül is megér,az a baj a súlyöv+tárcsa kombóval,hogy viszonylag alacsony helyen csinálom tolódzkodást,húzódzkodást szóval leérne a tárcsa sajna...trx hez is hasznos,lábedzések egylábas verziókkal vannak megoldva,csak a 20 kg miatt vagyok tanácstalan,hogy elég e és meddig,nagyobb súlytól meg picit féltem e gerincem,ezért is érdekelt bármi tapasztalat.
2018. aug. 7. 16:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem Myprotein ovem van,kb epphogy a terdem ala er a tarcsa.Tudsz is rajta allitani ha ugy van.En ezt az ovet tudom ajanlani,en is direkt olyat kerestem ami rovid mert 70 centis a tolodzkodom.
2018. aug. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Lehet akkor megpróbálom ezt a súly öv+tárcsa kombót,tárcsa végül is jó lesz másfajta tolódzkodáshoz is,fekvőtámaszhoz stb.

Egyéb megoldás mi szokott lenni amivel lehet nehezíteni saját testsúlyos gyakorlatokat ha már könnyen megy és nem hoz fejlődést a gyakorlat?

2018. aug. 10. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!