Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem dagadt már ki az ér...

Miért nem dagadt már ki az ér a karomon?

Figyelt kérdés
Eddig rendesen edzettem és elkezdett kidagadni az ér a karomon, már akkor is látszott, amikor nem edzettem. Ennek nagyon örültem, mert régebben egyáltalán nem dagadt ki, és most igen. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy profi testépítőkhöz képest is nagyon látszott, csak magamhoz képest. Ami viszont a lényeg, hogy nagyon leégtem a napon, és már egyáltalán nem látszik az ér azon a részen, ahol le van égve a bőröm. Előtte való napon, amikor leégtem, még látszott rendesen, edzettem is akkor, emiatt más helyen is elkezdett kidagadni, ahol az előtt nem. Másnapra viszont már nem látszott semmi, és azóta sem. Még mindig le van égve a bőröm. Ha ez elmúlik akkor újra ki fog dagadni az ér?

2018. aug. 10. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ereket feher boron konnyebb eszrevenni.
2018. aug. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a választ!
2018. aug. 10. 09:49
 3/3 anonim ***** válasza:
:-DDD Vazz! Ezért képes voltál beregisztrálni?
2018. aug. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!