Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha valaki sok szar kaját...

Ha valaki sok szar kaját eszik, ugyanúgy tud izmosodni, csak dagadt lesz? Ha beviszi a szükséges makrókat mekiből, fánkból stb.

Figyelt kérdés
Szóval az izomtömeg ugyanúgy gyarapszik, mintha csirke-rizst evett volna?

2018. aug. 7. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
akar milkaval is lehet jo format tartani ha a makrok megfeleloek
2018. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Ahogy az első mondja.
2018. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2018. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom, igen.

Mondjuk én nem tudom elképzelni, hogy lehetne ezt hosszabb távon bírni.

Egyáltalán nem vagyok kajasznob, szeretem a sültkrumplit, csokoládét, stb, de ha konkrétan csak mekis meg egyéb gyorskaját és édességet ehetnék, és abból kéne bevinnem a napi szükségletet... hát, szerintem max. a harmadik napon már rókáznék a sok szeméttől és könyörögnék, hogy hadd ne kelljen belőle többet ennem.

Izmot építeni azért nem 1-2 nap, azért én megnézném, hogy valaki kemény edzések mellett hogy tartja egyben magát mekdonálcos kajával meg hasonlókkal hetekig-hónapokig. Mármint viccen kívül, tényleg kíváncsi lennék rá.

2018. aug. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4 kb 1.5 honap mulva lesz egy nagy esemeny, Mr.Olympia a neve, majd nezz bele foleg az open kategoriaba, es latni fogod, hogyan lehetseges.

Profi szintu testepites NINCS meki es tarsai nelkul, tehat kerdezo igen, lehet.

2018. aug. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem feltétlenül lesz dagadt.

Ha a makrók jók (márpedig a sok zsír nem jelent rossz makrókat, különféle makrók működnek egy embernek), akkor max. az egészségének, közérzetének, energiaszintjének árthat, bár a csuda tudja, a sok egyéni és amúgyis komplikált emberi szervezet mikkel válaszol az ilyesmire. El tudom képzelni, hogy valakinek többet árt ez, mint másnak, sőt, biztos vagyok benne. De ha nem eszi magát nagyon túl, nem tud elzsírosodni. Ha a fehérje, a kalória megfelelő s ugye az edzés is, jön a tömeg.

2018. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az egyik haverom Men's Physique versenyző és ő is minden hétvégéjét a Mekiben tölti vagy valami fánkosnál. És nem csak 1-2 falatot eszik, hanem rendesen bezabál mindenből ilyenkor. Mondjuk hétköznapokon pedig 100%-osan tartja a kajáját.
2018. aug. 7. 20:32
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hozzászólásodra csak megjegyzem sok ilyen fizikes olyan diétát követ, ami heti 1 csaló napot (töltő napot) megenged. Gondolom nála ez hétvége. De a versenyszezon közeledtével ez el is tűnik.(ha komolyan tolja)
2018. aug. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!