Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van közületek olyan, aki...

Van közületek olyan, aki személyi edzéssel (is) foglalkozik?

Figyelt kérdés
Ha igen, nektek milyen tapasztalatotok volt az általatok edzett személyekkel? Gondolok itt edzésfelosztásra (teljes osztott, heti 2x edzés/izomcsoport, esetleg teljes testes 3x), sorozatszám, ismétlések, alapgyakorlatok szerepe.

2018. aug. 13. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen. A legtobb embernel ez raerestol fugg. Altalaban a kezdoknel teljes testes megy, haladoknal osztott. Nyilvan aki heti 2x tud jonni, annak haladokent is teljes testes lesz.

Nagyon sokan ellazazzak az edzest, igy kozel sem ugy fejlodnek, ahogy kene. Meg persze a vendegeket nem szabad meghajtani, mert a 80% nem jonne tobbet, ha rendesen elfaradna...

2018. aug. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lettem volna, azoknál akik relatíve komolyan veszik, hogyan mutatkozik jobban fejlődés. Mondjuk kb honnan számít haladónak valaki, és innentol mennyivel effektívebb egy osztott mint a teljes test. Illetve tenyleg csak ebben a 5-8-as tartományban van-e naturalon max. izomnövekedés. Sokan mondják hogy naturalon nem punci súlyokkal kell edzeni stb, más meg hogy 8-12 a legjobb. Aztán nem gondolom hogy olyan nagy eltérés lenne natural es natural között, emiatt vagyok kíváncsi.
2018. aug. 13. 08:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Koslayer pont az ellenkezojet fogja valaszolni. De nekem a teljes test jobban bejott. En 6-7 eve edzek naturalon. En konkretan HST edzest csinalok kb egy eve. Ha erdekel keress ra. Kicsit elsore bonyolultnak tunik de ha megerted a logikat siman atlathato. Neha a ciklusok kozott kb 1 honapig szoktam osztott edzest is csinalni, de en ugy latom jobban fejlodok a teljes test edzestol.
2018. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem jobban bejott az osztott mindig is. Volt par edzettem, aki egyszeruen nem tudott rendesen fejlodni az osztott edzestol, nekik teljes testes ment, es az volt jo. Ugy vettem eszre, hogy az osztottra a tobbseg jobban reagal. Ism.szam pedig a piramis miatt lefedi mindet amit irtal, 6-12 kozott van minden.
2018. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Furcsa. Én hiszek a tapasztaltabbaknak, csak nem értem, akkor manapság miért mantrázza mindenki hogy 3x, meg 2x edzünk egy izmot hetente, meg teljes test, stb..
2018. aug. 14. 19:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert viszonylag uj dolog, mukodik is, sokan kiprobaljak es jobb nekik, ezert mar azt hangoztatjak, hogy az a szent gral.

Ez olyan mint a doppingnal a peptidek. Hirtelen bejottek, par ember sokat fejlodott, de nem esett le nekik, hogy nem a peptidtol, hanem a kuratol, ami mellette ment igy elterjesztettek hogy szuper, kozben meg szar.

2018. aug. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!