Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez naturál lehet ennyi idő alatt?

Ez naturál lehet ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
[link]
2018. aug. 17. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem biztos,de a lába elég gáz a felsotesthez képest.
2018. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Simán , mivel dagadt volt nem kellett felhízni mint tömegeléskor . Edzett mint a barom koplalt és nyomta , ebben van kardió és súlyzós meg fegyenc jellegű edzés . Ettől vadabbat láttam 7 hónap alatt , full naturál átlag kölök VÁNDÁMM lett .
2018. aug. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy naturál, még a karja is nagyobb lett..
2018. aug. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi izom nem volt rajta

Ekkora vállakat meg mellizmot szerintem nem lehet hozni naturalba fél ev alatt

2018. aug. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nem is kemény kox de egy stana minimum van benne. Láb lehetne naturál, még azt mondom hogy úgy-ahogy a has meg a mell is, de a karja nem lehet naturálban fél év alatt nagyobb úgy hogy közben sokkal szálkásabb is.
2018. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alatta a 4. poszt egy naturál alakváltozás, ez közel sem az szerintem. Irreálisan nagyok a hasizmai, vastag az ér a karján ahhoz képest, hogy fél éve még elhízott volt, tuti koxol.. (Az alsóbb képen látszik az is, hogy hiába volt valaki elhízott, a háj "cipelésétől" nem lesznek ilyen szeparált, kerek izmai.)
2018. aug. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Elég ütős lett a válla meg a hasa.

2018. aug. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!