Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől gyorsan felszívódó a...

Mitől gyorsan felszívódó a fehérje? Tudom, hogy mikor melyiket érdemes használni, csak azt nem hogy az anyagok között mi a különbség? Gyakran nincs ráírva a csomagolásra se az, hogy gyorsan, se az, hogy lassan felszívódó.

Figyelt kérdés
Mondjuk erre azt találtam ki, hogy valószínűleg, ha gyorsan felszívódó, akkor rá van írva, ha nem, akkor nincs, viszont tényleg nem tudom, hogy mitől gyorsan felszívódó.

2018. aug. 19. 08:28
 1/6 Lazy Lover ***** válasza:
53%
Te tényleg ilyen ostoba vagy?? :-o
2018. aug. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
K*rvára mindegy naturálon, milyen gyorsan szívódik fel..
2018. aug. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mindegy
2018. aug. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges azon aggódnod,hogy gyorsan vagy lassan szívódik fel a fehérje. Még a gyorsnak tartott tejsavó fehérjénél is több óra kell,hogy emelkedjen a vér aminosavszintje.
2018. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Okés, köszi
2018. dec. 2. 10:02
 6/6 anonim ***** válasza:
A tejsvó gyorsan, a marha lassabban, a növényi hasonló, a kazein méglassabban szívódik fel.
2020. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!