Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vettem egy kézi súlyzószettet!...

Vettem egy kézi súlyzószettet! Tudnátok nekem írni egy nagyon alap edzéstervet otthonra?

Figyelt kérdés

Már-már a vizuális környezetszennyezést is kimeríti a külsőm (51 kiló vagyok 22 évesen) és már nem bírom tovább a tehetetlenséget (barátnőm természetesen sosem volt), épp ezért vettem egy 10-10 kilós dupla kézi súlyzószettet otthonra, hogy hátha el tudnék érni egy vállalható basic alkatot, ami után kevésbé görcsösen elmehetnék egy konditerembe komolyabb célokért küzdve anélkül, hogy 5-10 ismétlés után, reszketés közepette a lelkemet kileheljem és a fél terem rajtam röhögjön.

A shop.builder.hu-n vannak a gyakorlatok között kétkezes súlyzókra vonatkozó gyakorlatok, de nem tudom, hogyan kombináljam össze őket, hogy legyen értelme az otthoni kis vállalkozásomnak. Tudom, hogy az étkezés legalább annyira fontos, az még egy másik külön kihívás lesz. A konditerem előtti célom a 60 kg, ami után kinéznék valahogy. Mennyire reális és ha igen, akkor mennyi idő alatt? Tudnátok pár tippet adni, hogy ne céltalanul emelgessem otthon a súlyokat? Előre is köszi a válaszokért.



2018. aug. 23. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Guggolás kezisullyal 4x10,fekvenyomás egykezesekkel 4x10,evezés egykezesekkel 4x10,vallbol nyomás 2-3x10,karhajlitas vagy kalapács bicepsz 3x10, tricepsznyujtas fejfolott 3x10. Has+vádli a végére. Ezt heti 3x, 1-1 nap pihenovel az edzonapok között. Kaja: 80-100g fehérje, kb.300g szénhidrát,és 50g zsír. Ha nem hizol havi 1 kilót,emelj a ch-n vagy a zsíron. Sok sikert!
2018. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szergej55 ***** válasza:
Az nem baj, ha edzel, de ettől még nem fognak körberajongani a csajok csoportosan, ahhoz nem ez kell.
2018. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1: A "guggolás kézisúllyal" alatt mit kell érteni? Ugyanúgy, mint rúddal a nyakamban, csak itt fejmagasságban tartva kell guggolni? Vagy hogy érted?


#2: Természetesen nem, de az önbizalmamon valamit javíthat, hogy legalább ne lógó fejjel közlekedjek rövid pólóban az emberek között aztán hátha nagyobb szerencsém is lesz. Mondjuk a csajozás esetében más téren is hendikeppen van (alacsonyság, péniszméret), de ez már egy másik történet.

A lényeg, hogy legyen végre emberi külsőm.

2018. aug. 24. 14:37
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Serleg guggolás pl,de úgy is jó h simán fogod a kezedben nyújtott karral. Kitörést is csinálhatsz vele,és bolgár guggolást is,neten nézd meg,hogy kell.
2018. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*test mellett nyújtott karral.Nem kell előre kitartani
2018. aug. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!