Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Amennyiben csak 1 gramm/kg...

Amennyiben csak 1 gramm/kg fehérjét viszek be csak, de elegendő szénhidrátot akkor fejlődhetek?

Figyelt kérdés
Mit lehet így elérni?
2018. aug. 24. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Igen, csak lassabban, es kevesebb ideig. A fenntarto mennyiseg van 0.8-1g/tskg korul.
2018. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha egy olyan izomzata cél ami a focistáknak van, tehát nem ilyen testépítő szintű, akkor elegendő lehet?
2018. aug. 24. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Igen, fejlődhetsz. Sokkal kevesebb fehérje is elegendő a fejlődéshez, csak a marketing miatt írnak sok oldalon ilyen extrém mennyiségeket, hogy el tudják adni a fehérjéket.
2018. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
segged szukitsd ossze mert olyan mint a vimmes doboz
2018. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amit én tudok a témáról, remélem igaz:


Van, aki simán fejlődik ennyivel, a fehérjeigény azért nem mindenkinél egyforma g/ttkg-ban kifejezve.

Várhatóan fejlődsz, csak lassabban, mint optimális, illetve logikusnak tűnik, hogy gyönge kezdőként jobb esélyeid vannak kevés fehérjével, mint a naturál maxot megközelítve, ott már azért nem árt semmit nem bízni a véletlenre és az esetleges genetikai érdekességeidre.


Őszintén szólva nem tudom, miért merül fel valakiben az, hogy ilyen kevés fehérjét vigyen be tömegeléskor, szerintem sokkal könnyebb többet enni belőle, de tudom, hogy ezzel nincs mindenki így.

2018. aug. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szergej55 ***** válasza:
Annyit valóban nem kell enni, mint ami a gyúrós hazai szakirodalomban (ami még mindig a 80-as és 90-es éveket idézi) megragadt, de 1,5-1,7g kilogrammonként azért elkél.
2018. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!