Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha reggel edzettem felsőtestre...

Ha reggel edzettem felsőtestre, este edzhetek alsótestre? És utána pl 2 nap pihenő?

Figyelt kérdés

Vagy itt baj az, hogy nem alszok közte?


Indok: Kedden ráérek reggel meg este is, de szerda csütörtök nem, és gondoltam hogy 2 edzést akkor 1 nap alatt ha megcsinálok... vagy ennyire nem mobilizálható?


2018. aug. 28. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
De mehet, még jó is legalább több szenhidratot ehetsz aznap. Csalókaja is ndokolt ebben az esetben 😀
2018. aug. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a csalókaja alatt mit értsek? proteinszeletet?
2018. aug. 28. 11:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer-egyszer így jön, akkor mehet. De hosszútávon nem érdemes.
2018. aug. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Az miert lenne csalókaja? Azt eheted akár mindennap ha pl zero bar. Csalókaja alatt most azt értem pl hogy hambi, pizza. Függ a mennyiség attól hogy most mit csinalsz, dieta vagy tomegnoveles. De ha egy nap 2x edzel jelen esetben, akkor elég sok kalóriát elégetsz. Én nekem ha adódik ilyen nap, akkor erre a napra időzítem a csalókaját, első edzés utánra.
2018. aug. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, eddig ment mindenkinek a hasznos. Azt megkérdezhetem, hogy hosszútávon mi ezzel a baj?
2018. aug. 28. 12:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon a túledzés, regeneráció hiánya.
2018. aug. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!