Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan hozzak létre számomra...

Hogyan hozzak létre számomra opcionális edzéstervet?

Figyelt kérdés

3 hete kezdtem el komolyabban foglalkozni a testemmel,edzeni de konkrétan nem tudtam ez idő alatt kialakítani egy helyes edzéstervet. Ezt hogyan szokták? mihez mérten? értem ezalatt pl az egykezes súlyzóknak a súlyát is (max sajnos csak 10 kilót tudok rátenni, de viszont abból annyi hátrány keletkezik hogy az egyikről át kell tennem a másikra és így egy súlyzó marad.) ha viszont mindkettőt szeretném használni akkor 7,5 kiló lesz mindkettő. Másik dolog hogy ma sikerült csinálnom falba rögzített rudat a felhúzóckodásokhoz.

Szóval hogyan milyen,módszerrel tudjam eldönteni azt hogy milyen sorrendben, milyen gyakorlatokat csináljak? Illetve hogy ne legyen monoton legyen benne változatosság? Általában mindenemet megszoktam edzeni nem csak bicepsz,tricepsz hanem szintén has,láb,vádli,mell...stb

Előre is köszönöm a segítséget, nekem ez fontos lenne hogy ne rontsam el mert helyesen szeretnék fejlődni. (Az táplálkozással nincs gond.)



2018. szept. 1. 06:54
 1/2 anonim ***** válasza:
2018. szept. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2018. szept. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!