Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok nekem hatékony gyakorla...

Tudtok nekem hatékony gyakorlatokat ajánlani?

Figyelt kérdés

Mivel eddig az edzéseim teljesen össze vissza voltak így csináltam egy heti edzéstervet, viszont OTTHONI edzéshez nem találtam megfelelő gyakorlatokat,információkat.

A napokat így csoportosítottam erre a hétre: (hasi gyakorlatokat/gugolásokat mindennap csinálok.)

Hétfő: Bicepsz/Tricepsz

Kedd:Kardio

Szerda: Mell-Hát

Csütörtök:Kardio

Péntek:Comb-Vádli

Szombat:Teljes test edzés

Vasárnap: Pihenő

Bicepszre és Tricepszre van már tervem, illetve eszközeim is (kézi súlyzók) illetve van egy húzódzkodó rudam is,(Nagy hatékonysággal nem tudom még használni mert van rajtam felesleg így nem bírom még el magam, hogy helyesen csináljam.) de viszont mell-hát edzésre egyszerűen semmi olyat nem találtam, amit egy kezdőnek ajánlanak otthonra (3 hete edzem.)

Remélem tudtok segíteni, mert próbálok hatékonyan,helyesen edzeni.



2018. szept. 3. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Fegyencedzés tele van otthon eszköz végezhető gyakorlatokkal vagy minimális eszközzel.

Ha tudsz angolul akkor sokkal jobb anyagokat is erre: You are your own gym, Building Gymnastic body.

2018. szept. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Helyedben kicsit jobban szétbontanám. 3 hét edzéstapasztalattal már jobban izolálni kéne...
2018. szept. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdokent nem artana inkabb csak a teljes testes egy ideig.
2018. szept. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!