Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Srácok! Változott nektek...

Srácok! Változott nektek valamit a csajozás?

Figyelt kérdés
Tudom, ez nem a tipikus testépítős kérdés, de mégis érdekelne. Akik "kigyúrták magukat", vagy csak simán izmosabbak lettek, azoknak változott valamit a csajozás? Könnyebb lett? Mennyire jön be a csajoknak? Akár komoly kapcsolat, akár csak egyéjszakás szempontjából. Nektek mik a tapasztalataitok?

2018. szept. 3. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

Igen, alig bírom lepattintani őket.

Eleinte persze jó volt, válogathattam köztük, minden nap mást vittem haza.

Gyakorlatilag sorba állnak értem. De egy idő után megunja ezt az ember és most már inkább nyűg a dolog. :/

2018. szept. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Szavazzatok csak le nyugodtan!


[link]

2018. szept. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem azért szavaztunk le mert irigyek vagyunk, hanem mert gúnyolódsz és baromságokat beszélsz. Nem tudom miért kell így reagálni a kérdésemre, ahogy tetted te az első válaszodban. Normálisan stílusban megkérdeztem, hogy mik a tapasztalataitok, változott-e valami. Ha igen, írd le hogy mi, ha meg nem, akkor meg azt, hogy nem. De az ilyen egyértelműen gúnyos és ironikus marhaságokat tartsd meg magadnak.
2018. szept. 3. 11:59
 4/11 anonim ***** válasza:

Oké öreg, leírtam a tapasztalatokat.

Nem kell elhinni.


Te semmit nem írtál, írd le te is a tapasztalataidat.

2018. szept. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a tini csajokat fel se kell szedni..maguktól jönnek,persze ha ronda fejed van akkor nem ezen múlik
2018. szept. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Látod kérdező, ennyi, más is megerősítette.


Szóval ha neked nem így megy a dolog azok után, hogy kipattintottad magad, akkor ott más baj van.

2018. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2-3 év intenzív edzés után igen. De hülye az, aki már hetek-hónapok után változást vár ilyenben. Azt meg nem is mondom, hogy ennek mellékhatásnak kell lennie maximum és hülye az, aki csak azért testépít, hogy ez megoldja az ilyen gondjait. Önmagában csak ez nem fogja! Aki szűzen kezdi el, az +20 kiló izom múlva is szűz marad, mert nem csak ez számít. Más bajok is vannak veled, ha egyáltalán nem megy a csajozás, nem csak az alkatod és ezt egyedül az izomzatod növelése nem fogja megoldani.


Igen, könnyebb így ismerkedni, mert ahogy a férfiak számára a legvonzóbb női alkat a karcsú, úgy a nők számára a legvonzóbb férfi alkat az izmos, de amit fentebb írtam fontosabb.


24/F

2018. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem a külsőm miatt, hanem hogy nagyjából 10x annyi önbizalmam lett az évek alatt mint, amíg vékony voltam. :)
2018. szept. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én nemrég kezdtem el edzeni (saját magam miatt, hogy jobban érezzem magam) és bevallom az őszintét az csak a velejárója hogy esetleg megfognak nézni a csajok...stb de a legfontosabb az egész utazásban/cél elérésben hogy önbizalmat,kiállást és egészségesebb,erősebb,jobb önmagadat tudod kialakítani. :)
2018. szept. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Változott, de nem az alak miatt. Lefogytam, szedtem fel izmot, ettől pedig nőtt az önbizalmam. Aztán visszahíztam sajnos (ilyen-olyan okból), de az önbizalmam nem tűnt el, de ugyan úgy ment a csajozás.
2018. szept. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!