Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől változhat mindig a...

Mitől változhat mindig a testsúlyom?

Figyelt kérdés
Júliustól majdnem augusztus végéig dolgoztam egy büfében, az első 3 hétben ottani kaját ettem és híztam tőle kb 3 kilót. Ez így annyira nem is lényeges, érthető ha nem túl minőségi és mindig késői kb koplalás utáni evést vesszük. Utána sokáig tartottam azt a súlyt, egy olyan 2 hétig. Otthonról vittem az én eddigi megszokott ételeimet, mindig azt ettem, de még mindig nem rendszeresen ettem (nem volt idő). Utána meg vmi változás történt és kb a semmiből kb egy este mikor a mérlegre álltam kb 54 kg-t mutatott, majd fél óra ülés után már csak 52t. És ez azóta így ingadozik kb 50-54 között, napról napra. Nem csinálok semmi extrát, sajnos a munka mellett nem jutott időm már nagyon mozogni, most meg suliba vissza kell rázódni. Ugyan olyan ételeket eszek, mint amilyet vittem magammal semmi extra egyáltalán nem diétás ételek. Tegnap is 53,4 voltam ma meg már csak 50,.. pontosan már nem tudom. És ennek mi lehet az oka? Este mértem mindig magam, tudom a reggeli pontosabb, de ennek mi lehet az oka?
2018. szept. 3. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinél normális, hogy hirtelen 1-2 kilóval több vagy kevesebb lesz a reggeli méréseknél. Nincs ebben semmi rendkívüli. Megváltozik a salakanyag mennyisége, a glikogénraktáraid sem mindig egyformán töltöttek vagy más okból változik a vízmennyiség, amivel rendelkezel.

De még a mérleg is olyan, hogy kétszer egymás után ráállsz, 1 kilóval eltérhet, legyen az digitális vagy mechanikus.

S te este mérsz, amikor az aznapi evés, ivás még erősebben benne van a dolgokban.

2018. szept. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem reggelre változik, hanem este kb egy fél óra alatt is. És mindig ugyan azt mutatja ha egymás után többször ráállok.
2018. szept. 4. 09:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezert nem ke fél óránkent ráálni ugyanis ahogy irtak ha ráálsz leszalsz megont ráálsz is mutathat mást

Heti 1x mérj reggel ennyi

2018. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!