Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hízással kapcsolatban. Melyike...

Hízással kapcsolatban. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval 172 cm magas, 65 kiló vagyok, de szeretnék legalább 10-15 kilót felszedni. Eddig egy időben szedtem a zöld Jumbot, mondjuk sikerrel, mert előtte 55 kiló voltam... de annyira cukros, hogy borzasztó. Gondolkoztam a Jumbo pro-n, bár nem tudom mennyivel jobb, talán kevesebb a CH benne, meg több a fehérje. De most olvastam, hogy lehet jobban járnék, ha 100% whey proteint szedném Full Force SuperCarb Fast-tal, mellé pedig multivitaminnak Mega Daily One Plus. A táplálkozás fogjuk rá, hogy rendbe van, 3 műszakban dolgozom, szóval tudok napi 4-5-ször étkezni, csak össze-vissza. Fizikai munkát végzek, tehát inkább ez mellé tudom szedni őket. Melyikkel változattal járnék jobban szerintetek, vagy mi mással?
2018. szept. 9. 10:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egy kérdés: miért pont a zabliszt? Most nézem, hogy 100g-ból 60 gr a szénhidrát benne, a kukoricalisztben 70, a sima lisztben meg még több. Lehet hülye a kérdés, de akkor nem jobb a másik kettő? Meg ebből mennyit rakjak a fehérje turmixhoz?
2018. szept. 9. 15:23
 12/15 anonim ***** válasza:

Mert nem csak a szénhidrát mennyisége hanem annak minősége is számít, ebből a szempontból pedig a zab a legjobb.


Annyit rakj a turmixhoz amennyi kell a beviteledhez.

Ha a szénhidrátot enélkül is fedezni tudod akkor igyál csak egy sima fehérjét.

Nagyon sokat úgy sem tudsz beletenni én nem is kell. Ezzel csak kiegészítheted az étrendet.

2018. szept. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a válaszokat, így már világos. Akkor marad a zabliszt.
2018. szept. 9. 15:58
 14/15 anonim ***** válasza:
Esetleg mex size max, ha nem akarsz folyton szarakodni a zabliszt+fehérje kombóval, árban ez se olyan vészes, 2000ft/kg kb.
2018. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Noh, eddig lassan két hete csinálom a rendszeres szedést/evést, kb 1,5 kilóval lettem feljebb.
2018. szept. 22. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!