Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Street workout, testépítés...

Street workout, testépítés jól csinálom?

Figyelt kérdés
Én Street workoutozok és minden 2. nap járok ki edzeni. Úgy szoktam edzeni hogy mondjuk ha kimegyek hétfőn akkor próbálok inkább hátra húzódzkodni, meg tolózdkodok. Aztán kimegyek szerdán akkor próbálok inkább bicepszre húzódzkodni és ugyanúgy tolódzkodok mellé, aztán péntek megint hát és így tovább. Ez így jó vagy több időt kellene hagynom pihenni az izmaimat? Vagy hogy kellene csinálnom? Aki tudja megírná légyszives?

2018. szept. 9. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Heti kettőnél többször nem érdemes megedzeni egy izmot/izomcsoportot.

Hát, bicepsz, tricepsz amit írtál, gondolom tolódzkodásnál kap a mellizom és a váll is, de ha rendesen megedzed akkor heti 2 elég kéne legyen.

Ez eddig jó, lábra mit szoktál csinálni?


R.

2018. szept. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát őszintén megmondom, lábra semmit nem szoktam
2018. szept. 9. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor itt az ideje elkezdeni.

Vicces fizikumok szoktak születni ha valaki csak felsőtestre edz.

2018. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Húzódzkodással úgyse lesz olyan fizikuma, hogy feltűnjön, hogy nem eddz lábra. :D
2018. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lábra, hasra, törzsre minek is edzeni...

Csak a bicepsz:D

2018. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!