Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Front lever hátfájás, mi...

Front lever hátfájás, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje sw (calisthenics)-ezek, és már megy a muscle up, kézenállásba kinyomás...

és ezekből és az alap feladatokból (húzodzkodás, tolódzkodás, fekvő, stb...) is megy több több kinyomás és sorozat. A kérdés az lenne, hogy sokszor megpróbálom a front levert, és sikerül elkezdeni, megvan egy ideig, de amikor lejövök a rúdról úgy érzem, hogy becsípődik és elkezd fájni a hátam több napig, ez mitől lehet? valakinek hasonló? esetleg valaki tudja hogy mit rontok el?



2018. júl. 19. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem csak akkor van ez, ha fél kézzel tartom magam front lever-ben, de szerintem ugyan az az oka: megerőltetés

Próbálgasd előtte csak a leengedést, alapos váll és törzskörzések, majd ha kellően bemelegedett minden, nem fog fájni. ja és gyakorold rendszeresen, hogy megszokja a tested.

2018. júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. júl. 19. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!