Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hyper Mass ennyire jó lenne?

Hyper Mass ennyire jó lenne?

Figyelt kérdés

A biotech-es hyper mass-t még soha nem próbáltam, sőt tömegnövelőt se nagyon. Úgy emlékeztem ebben jó sok cukor van, de most láttam, hogy megújult a termék.

Ezt írják összetételre:


1 adag (65 g):

-254 kcal

-fehérje: 20g

-szénhidrát: 38 g

-ebből természetesen előforduló cukrok: 4,9 g.


Valóban csak 5 gramm cukor lenne egy adagban?

A többi szénhidrát milyen forrásból van? Mert ha tényleg csak 5 gramm cukrot tartalmaz adagonként, akkor tömegelésnél pont jó lenne nekem dupla adaggal lenne 500 kalória, 40 gramm fehérje, 80 gramm ch és csak 10 gramm cukor (annyi beleférne).


Szóval, ki mit tud erről az új Hyper Massról? Vagy ki mit ajánl helyette kevés cukorral?



2018. szept. 9. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
És akkor mivan, hogy ha csak 5g cukor? A többi az maltodextrin, vagy valami ahhoz hasonló szar.
2018. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt hittem a maltodextrint is a cukrokhoz sorolják.

Gondoltam hátha valami zab vagy árpaféle van benne, mint a Mex size Maxban.

2018. szept. 9. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze zab :D

Legjobb ha házilag csinálod. Fehérje, zabpehely, édesítőszer és kész is.

2018. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az csak egy zsák cukor
2018. szept. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legjobb ha otthon állítod össze a tömegnövelőt zabból és fehérjéből, nekem legalábbis sokkal jobban bevált mint a bolti kész tömegnövelők
2018. szept. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy vehetsz zablisztet, izesitett is van pl a myproeinnel, keverheted izesitetlen feherjevel, vagy kutyulhatsz dolgokat.
2018. szept. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van ez a mex size max, abban ha jól emlékszem zab meg nem tudom mi a ch rész és lassan felszívódó, ennek nézz utána, ha nem akarsz zablisztet kevergetni fehérjével.
2018. szept. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!