Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Saját edzés tervem. Hatásos?

Saját edzés tervem. Hatásos?

Figyelt kérdés
36/176 férfi vagyok. 85 kg, pocakos lötyögős voltam. Februárban elkezdtem sportolni, "edzeni". Futás+otthoni edzés súlyzóval. Ma már 14 km-t futok heti 1×, 4km-t heti 3×. Fekvőtámasz szabályosan 100, 15-ös sorozatban. Súlyzózom, hasprés, tolóckodás, meg amit itthon még megtudok csinálni saját testsúlyost. Étkezés: minden reggel 7 tojás, egyszeri főtt étel, igyekszem a fehérjét 120g , szénhidrátot 200g körül bevinni. Táp.kieg.: iso whey zero. Illetve protein powert is elnyaltam már. Eredmény: 70 kg arányos testalkat. Vonalazodik a mellizmom, hasam teljesen lement. Nem kigyúrt, szálkás, traktorkerék dobáló szeretnék lenni, hanem formás, húsos, jó kiállású. Mit tegyek? Vagy milyen tápkieg-et használjak ami megfizethető? Komolyabb válaszadóval szivesen felvenném a kapcsolatot. Köszönöm

2018. szept. 16. 06:52
 1/2 anonim ***** válasza:
7%

Ajanlom, hogy probalj ki valami ferfias munkat, Ott majd megerosodsz. Komuves, acs, favago lehet valogatni.


Nem tudom mik ezek a porok, amiket IDE irsz, de elég szegyen, mint valami csaj...


Legyen Benned valami tokosseg probald ki inkább egy epitkezesen!

2018. szept. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom minek ilyen táp neked. Miért nem jó a rendes étel?

De ha mindenképp táp kell akkor én ezt ajánlom.


[link]


Nagyon szépen nőnek tőle a jószágaim.

2018. szept. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!