Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Farizomra mi a 3 legjobb...

Farizomra mi a 3 legjobb gyakorlat?

Figyelt kérdés

Lehet én csinálom rosszul a súllyal guggolást, de nekem a combomat edzi, lábtolást is próbáltam, az is a combombat.


Esetleg a hiperhajlítás az ami úgy edzi a farizmom ahogy kellene, hogy edzve legyen. Van még gyakorlat ami kifejezetten farizomra jó?


2018. szept. 16. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem farizomra ez a legjobb [link] meg a guggolás. Most attól hogy te a nem érzed a fenekedet, mikor guggolsz, az nem azt jelenti, hogy nem is használod.
2018. szept. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen ezt is szoktam. De akkor még többet fogom.


meg még a csípőemelést is szoktam (Hídemelés talán így hívják, súllyal is szoktam)


Azért ha valakinek van még ötlete, írhat.


Akkor a farizom inkább közvetlenül edzhető ?

2018. szept. 16. 14:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Csipőemelés súllyal, fellépés (step up), vagy bolgár guggolás, kettlebell swing, ha van hozzá eszköz. Guggolásnál a low barral érdemes próbálkozni, persze akkor is fog kapni egy csomó terhelést a comb, ami jó. :)
2018. szept. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Guggolas, kitores, merevlabas felhuzas, a bioteches linken lathato gyakorlat... De szinte minden labgyaknal kap a segged is, ne aggodj.
2018. szept. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, es a hiperhajlitasnak, ha jol van csinalva, nem a farizmot kellene megmozgatnia. En hatra csinalom, illetve probalkozom, de koncentralni kell, hogy ne az alsotestemmel dolgozzak. :D
2018. szept. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tudom, hogy az alsó hátra van a hiperhajlítás, én úgy állítom be magam, hogy a farizom dolgozzon, de másokat is folyamatosan látom, hogy farizomra használják a hiperhajlítást.
2018. szept. 18. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!