Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni edzéshez eszközök...

Otthoni edzéshez eszközök helyett?

Figyelt kérdés

Kérdésem az lenne, hogy otthon edzenék, de nincs súlyzó. Guggolást, felhúzást, fekvenyomást csinálnék.


Cementes zsákkal az első kettő megoldható lenne. Fekvenyomásra valami tipp, félek, hogy kiszakad és az arcomba vágódik 50kg cement!


Köszi a tippeket előre is!



2018. szept. 16. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%

Megmondom egy építkezésen hogyan van kb. Hogy mi áll rendelkezésedre, azt nem tudom, de nem kell sok eszköz...


Állítólag a kondisok csinálnak ilyen mellről nyomást, az gerendával tökéletesen helyettesíthető minél többet csinálsz annál nagyobb lesz a melled.


Talicskával vonogathatod a vállad mint a durcás kisgyerekek, miközben viszed az anyagot ez állítólag valahova nyakra megyek. Azért olyan vaskosnyakúak a culágelerek biztos :D


Bicepszre tökéletes a vödör megtöltve sok cementtel.


Guggolás, felhúzás szintén a vödörrel megvan, jól legyen megtöltve, nem kell másra hárítani a melót, így nem néznek homárnak és férfiasodsz is.


Fekvenyomásra nincs tippem jelenleg, de remélem jön valaki, aki segít, csak ilyen homi kondisok lehetőleg kíméljenek :D Azok maradjanak a tanganacinál :D

2018. szept. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jó lesz, több mint a semmi. Fekve ne nyomj vele.
2018. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nagyon jó tippek! Köszönöm, sokat segítettél.


Lesz itt nálunk tereprendezés ősszel, elbontok egy kerítést. A felszedett betonoszlopra gondoltam fekvenyomáshoz, csak ugye idővel ha kevés lesz a tömege akkor, hogy növelem? Ez csak egy darabig jó, ugye cementtel nincs ilyen gond, guggolásnál pl. lehet növelni a zsákok számát a vállamon.


Valami ilyen megoldás kéne.

2018. szept. 16. 21:05
 4/11 A kérdező kommentje:

Amúgy múlt héten felrotáltam az udvart, mert gazos tré volt az egész és most újra lesz füvesítve. Hepe hupás is volt, szóval el kellett egyengeti, széthordtam vagy 20 talicska földet.


Na az kemény edzés volt, belapátolni áttolni kiborítani elgereblyézni. Szívem szerint csak így edzenék, de hát ugye nem lehet állandóan felkapálni az udvart meg toligálni a földet.

2018. szept. 16. 21:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Téglák biztosan vannak? Na fogod őket és szépen rákötöd őket az oszlopra egy kötéllel hogy lógjanak lefelé. Szerintem ez a legegyszerűbb megoldás!
2018. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%

Hát igen, ezért kell olyan meló, ahol épül a parasztizom.


Szerintem teljesen felesleges elmenni kondizni, ha valakinek van egy jó, kemény munkája, akkor épül a teste és pénzt is keres. Csak ehhez fel kell emelni a segget és nem egy irodában tespedni.

2018. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Téglaaaa

Hány kiló egy tégla? Hát az semmire nem elég.

2018. szept. 16. 21:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak játssza az eszét, egy szavát el ne hidd.
2018. szept. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Megvan!!!

Ilyet fogok csinálni. Van régi autógumi itthon, kiöntöm betonnal, kész is.


[link]

2018. szept. 17. 10:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez tökéletes.
2018. szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!