Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Dietanal a feherjet mibop...

Dietanal a feherjet mibop vigyem be egyszeruen undorito a csirkemell nem tudom melyik lehet meg ok?

Figyelt kérdés
2018. szept. 24. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%

Kakashere, csirkeláb, pacal, disznósajt, velő.

Ez mind tele van fehérjével és nem olyan undorítóak mint a csirkemell.

2018. szept. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
aha ezek aztan gusztusos dolgok
2018. szept. 24. 14:49
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Esetleg próbáld akkor ki a surströmminget.
2018. szept. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Borzmáj, tyúkszív, sertésköröm
2018. szept. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1. 3. Hahaha


Szerezz be edzés utamra tejsavóproteint.

Estére meg kazeint.

Máris kevesebb csirkemell kell.

Hal, csirkecomb, marha, túró.

2018. szept. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Edzés utánra.
2018. szept. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%

Miért pontoztátok le a surströmminget? Ha?

Nem tudjátok milyen jó az amikor egy kemény edzés után az ember felpattintja a jó kis rothasztott hering konzervet... Én csak beborítom a shékerbe fehérje kreatin megy mellé aztán betolom. Nincs is jobb ennél nyamnyammm ez hozza az izmot nem a csirkerizsa

2018. szept. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Semmi bajom a surströmminggel, amióta hallottam a lutefiskről... De attól még nem kóstolnám meg egynél többször.


Kérdező, annyi más hús van, de vegák, sőt vegánok is gyúrnak ám eredményesen, szóval a lehetőségek elég szélesek.

Még sovány hús is van kismillió, nálunk most fogyott el itthon a zsenge házi nyúl (pörköltnek, gombával, máskor nem erőltetjük a barna érdestinórut hozzá, túl erőteljes lett), nem volt undorító. Egy jóféle csirkecomb jól elkészítve sem az. Halak, marha, disznó, birka, egzotikusabb állatok, ezeknek mindnek különféle részei, tojás, túró, sajt vagy ami neked belefér, hüvelyesek és egyéb zöldségek, olajos magvak, gabonák, ésatöbbi. Vannak fehérjeforrások bőven. Valami csak megfelel, akármilyen is az étrended és az ízlésed. Legjobb, ha több jó fehérjeforrásod van, az egyfélét sokan unnánk.

2018. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én pescateriánus vagyok. Amit én eszem: hal, tojás, tofuból készített ételek, csicseriborsó, bab, lencse, persze diétásan elkészítve, nem lisztes habarással. És persze edzés után fehérjeturmix. Egy tonhalkonzervet összekerversz egy feldarabolt avokádóval és máris kész az isteni kaja. Halszeletek kisütve édesburgonyával vagy más körettel, párolt zöldséggel: verhetetlen! Néha egy marék kesudió vagy mogyoró csemegének, az is segít. Régebben mindig a csirkemell fogyasztáson (vagy más hús, mindegy, azt meg sem enném) ment tönkre a diétám: már a szagától is undorodtam.
2018. szept. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28%
Sült sáska. Az az igazi proteinbomba, 60% fehérje, 6% zsír.
2018. szept. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!