Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Átlag emberek miért használnak...

Átlag emberek miért használnak szteroidokat?

Figyelt kérdés
Egy profi sportoló aki százmilliókat, milliárdokat keres ott megértem. Viszont egy átlag ember miért kockáztatja az egészségét a semmire?

2018. szept. 24. 18:21
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
20%
Mert jól akar kinézni. Amúgy ha ésszel csinálod semmi bajod nem lesz.
2018. szept. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
49%

Mindkettő félnek az a célja hogy jobban nézzen ki.

Valaki a színpadon akar, valaki csak szimplán az utcán.

Mindenkinek saját dolga és felelőssége ha használ.

2018. szept. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
2018. szept. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
88%

"Mert jól akar kinézni"

Mi az a jól kinézés? Naturálban is nagyon jó forma hozható. Jah az idő, odafigyelés akarat kérdése. Szteroiddal ez a három lazábban kezelhető. Szerintem leginkább a türelmetlenség vezet az amatőr kokszoláshoz, manapság mindent mindenki azonnal akar.

2018. szept. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
52%

Mert büdös nekik az edzés, akaratgyenge kismókusok, csak az lebeg a szemük előtt, hogy fú mekkora izmaik lesznek. Azt képzelik, csak beszedik a Napót meg a Stanát este, és reggelre ők lesznek a Herkules meg a Svácenegger.

Arra magasról tesznek, hogy káros az egészségre, a cél szentesíti az eszközt, és különben is, az a sok orvos totál hülye, azt se tudják, miről beszélnek, majd ő igenis megmutassa [sic] hogy a koksz az nem káros.

2018. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Általában mentális problémákat kompenzálnak vele.

"Nem vagyok elég nagy,férfias,nem fogadnak el annak aki vagyok,nem vagyok szerethető stb."

2018. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
27%
Miért nem mindegy neked, hogy valaki azért vállalja a kox kockázatait, hogy szép legyen, vagy azért, hogy versenyezzen? Véleményem szerint, még több értelme is van annak, hogy élvezed a fiatal életed egy brutál testben annál, hogy versenyzel testépítésben.
2018. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
4%

#7 Ezt kár volt leírnod :D (bár én is ezt gondolom)

Mindjárt jönnek a nagy naturálok és antidoppingerek

2018. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
7%
Fiatal vagyok, most vagyok életem kiélvezésének csúcspontján, inkább leszek szép és kevésbbé egészséges, minthogy ronda és egészséges.
2018. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
47%

#9 oké de akkor a gyógykezelésedre is legyen ám pénzed, ne várd el, hogy majd a TB ellát, ha tönkreteszed a májadat.

Akinek majomra van pénze, legyen banánra is annak.

2018. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!